مسابقات قهرمانی دارت آذربایجان شرقی در تبریز برگزار می شود
مسابقات قهرمانی دارت آذربایجان شرقی در تبریز برگزار می شود
آرمان تبریز: سرپرست کمیته دارت استان آذربایجان شرقی از برگزاری مسابقات قهرمانی دارت در تبریز خبر داد.

به گزارش آرمان تبریز، رضا کهتری با اشاره به برگزار مسابقات دارت قهرمانی استان در تبریز اظهار داشت: این مسابقات به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت، در بخش آقایان و بانوان در رده سنی، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان برگزار می شود.

وی افزود: این مسابقات به صورت رایگان روز جمعه ۱۲ خردادماه در خانه دارت تبریز، واقع در منظریه برگزار و نفرات برترنیز تجلیل می شوند.

سرپرست کمیته دارت استان آذربایجان شرقی در ادامه خاطر نشان کرد: نفرات برتر این مسابقات، امتیاز حضور در مسابقات کشوری را به دست خواهند آورد.

کهتری در ادامه با بیان اینکه کمیته دارت استان آذربایجان شرقی برنامه های مختلفی را در راستای توسعه این رشته ورزشی دنبال می کند گفت: برگزاری دوره مربیگری درجه ۳ دارت از اصلی ترین برنامه های این کمیته برای سالجاری است و طبق برنامه ریزی های به عمل آمده این دوره های آموزشی ویژه آقایان و بانوان در خانه دارت تبریز برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: استعدادیابی در مدارس و دانشگاه ها، برگزاری کارگاه های آموزشی، راه اندازی کمیته های شهرستانی و توسعه دارت در شهرستانها از دیگر برنامه های این کمیته برای سالجاری است.

سرپرست کمیته دارت استان آذربایجان شرقی در پایان گفت: از مسوولان استانی انتظار داریم حمایت بیشتری از این رشته ورزشی داشته باشند تا بتوانیم پاسخگوی نیازها و انتظارات ورزشکاران این رشته باشیم.