آغاز فعالیت اتوبوس‌های جدید در خطوط اتوبوسرانی تبریز
آغاز فعالیت اتوبوس‌های جدید در خطوط اتوبوسرانی تبریز
آرمان تبریز-این عکس ماهواره‌ای از «پلانت لبز» ساخت تاسیسات زیرزمینی جدید در سایت هسته‌ای نطنز ایران را نشان می‌دهد.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه خبر داد:
آغاز فعالیت اتوبوس‌های جدید در خطوط اتوبوسرانی تبریز
آرمان تبریز-مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی تبریز و حومه از ورود شش دستگاه اتوبوس تازه خریداری شده به خطوط خدمات رسان خبر داد و گفت: روند نوسازی ناوگان اتوبوسرانی تبریز در سالجاری شروع شده و تداوم دارد.

به گزارش خبرنگار ما از تبریز؛ پرویز عباس‌نژاد با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به تاکید شهردار تبریز در خصوص تسریع در راه اندازی اتوبوس‌های نو و رفع مشکل کمبود اتوبوس در خطوط و با اتمام تدریجی مراحل جذب راننده، ۶ دستگاه اتوبوس تازه تازه خریداری شده وارد خطوط مشکل دار و نیازمند اتوبوس شدند.

وی افزود: این شش دستگاه اتوبوس در خطوط دارای کمبود اتوبوس در دو مسیر از پایانه شهید مطهری شامل سه دستگاه به مسیر ۱۳۱ شهید قره باغی و سه دستگاه نیز به مسیر ۱۱۷ شهید مفتح اضافه و فعالیت خود را آغاز کردند.

عباس نژاد ادامه داد: با اتمام مراحل جذب و بکارگیری راننده، به تدریج اتوبوس‌های جدید به خطوطی که با کمبود اتوبوس مواجه بوده و یا ناوگان آنها فرسوده است جایگزین و تزریق خواهند شد.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه ضمن قدردانی از نگاه ویژه و اهتمام و حمایت همه جانبه اعضای محترم شورای اسلامی شهر و شهردار تبریز در خصوص نوسازی ناوگان و خرید اتوبوس‌های جدید برای ناوگان اتوبوسرانی درونشهری تبریز گفت: با توجه به خرید و تحویل اتوبوس‌های نو و اتمام تدریجی مراحل جذب و بکارگیری ۱۰۰ نفر راننده، اتوبوس‌های جدید به مرور به مسیرهای نیازمند اتوبوس اضافه خواهند شد که با انجام این مهم شاهد تحول کمی و کیفی محسوس در خدمات رسانی اتوبوسرانی تبریز خواهیم بود.