بررسی مناسب‌سازی شهر برای اقشار مختلف شهروندان
بررسی مناسب‌سازی شهر برای اقشار مختلف شهروندان
به گزارش آرمان تبریز، در نشست ستاد اجتماعی شهر تراز، کلیات مناسب سازی شهر برای همه اقشار اجتماعی مورد بحث و گفتمان تخصصی قرار گرفت.

به گزارش آرمان تبریز، این نشست که با حضور نمایندگانی از اداره‌کل بهزیستی، بنیاد شهید و امور ایثارگران، تشکل‌های غیر دولتی، دانشگاه تبریز و نهادهای اجتماعی تبریز برگزار شد، آخرین ضرورت‌ها برای دستیابی به شهری مناسب برای سالمندان، ناشنوایان، نابینایان، معلولان و کوتاه قامتان مورد بررسی قرار گرفت.

امیر نصیربیگی، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز در این نشست، با اشاره به برنامه‌ها و رویکردهای معاونت اجتماعی سازمان متبوع خود اظهار کرد: این سازمان در سالجاری به دنبال مناسب‌سازی شهر برای همه اقشار اجتماعی است و در این راستا تلاش خواهد کرد از ظرفیت همه نهادها، به سهم خود استفاده کند.

وی ادامه داد: این موضوع یک جریان بالادستی است و برای تحقق به آن نیازمند همدلی بیشتر و همراهی دستگاه‌های اجرایی با هم هستیم و امید است با استفاده از توان آنها در مسیر پیش رو موفق باشیم.

نصیربیگی اضافه کرد: سال‌جاری بر اساس برنامه ریزی کلان صورت گرفته، سال توجه به حوزه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی است و برنامه‌ریزی هایی متعدد برای همه مخاطبان شهری و اجتماعی در نظر گرفته شده است.

این نشست با صحبت‌های محمد پیرمرد، معاون اجتماعی سازمان، کارشناسان حاضر در نشست و همچنین بررسی طرح های مختلف برای مناسبت سازی شهر برای اقشار مختلف اجتماعی دنبال شد.