واکنش شمخانی به اظهارات مشاور امنیت ملی آمریکا
واکنش شمخانی به اظهارات مشاور امنیت ملی آمریکا
آرمان تبریز--دبیر شورای عالی امنیت ملی در واکنش به اظهارات جیک سالیوان مشاور امنیت ملی امریکا اعلام کرد که مسئول همه اقدامات تروریستی رژیم صهیونیستی علیه افراد و تاسیسات اتمی ایران امریکاست.

آرمان تبریز–دبیر شورای عالی امنیت ملی در واکنش به اظهارات جیک سالیوان مشاور امنیت ملی امریکا اعلام کرد که مسئول همه اقدامات تروریستی رژیم صهیونیستی علیه افراد و تاسیسات اتمی ایران امریکاست.

علی شمخانی در توئیتی در این باره نوشت: جیک سالیوان گفته؛ در صورت اقدام ایران برای ساخت بمب هسته‌ای، آمریکا آزادی عمل اسرائیل برای مقابله با آن را به رسمیت خواهد شناخت. این اعتراف یعنی مسئول همه اقدامات تروریستی رژیم صهیونیستی علیه افراد و تاسیسات اتمی ایران تاکنون آمریکا بوده و خواهد بود و قطعا باید تبعاتش را بپذیرد.

گفتنی است که جیک سالیوان مشاور امنیت ملی امریکا امروز اظهار داشت، در بحث برنامه اتمی، ما همچنین با ایران به صورت دیپلماتیک تعامل می کنیم، ما برای ایران روشن کرده ایم که هرگز اجازه دستیابی سلاح هسته ای را پیدا نمی کند.

وی افزود: امریکا اقدامات لازم برای متعهد ماندن بر این اظهارات را انجام خواهد داد از جمله به رسمیت شناختن آزادی عمل اسرائیل.

  • منبع خبر : انتخاب