درخشش ورزشکاران آذربایجان شرقی در مسابقات آسیایی مچ اندازی
درخشش ورزشکاران آذربایجان شرقی در مسابقات آسیایی مچ اندازی

آرمان تبریز-ورزشکاران آذربایجان شرقی در مسابقات آسیایی مچ اندازی با کسب دو مقام دوم و چهارم آسیا خوش درخشیدند. به گزارش  خبرنگار ما از تبریز؛ اعضای تیم ملی اعزامی به مسابقات آسیایی مچ اندازی در روز سوم رقابت ها خوش درخشیدند و حائز دو رتبه برتر قهرمانی شدند. احمد خراسانی ملی پوش آذربایجان شرقی حاضر […]

آرمان تبریز-ورزشکاران آذربایجان شرقی در مسابقات آسیایی مچ اندازی با کسب دو مقام دوم و چهارم آسیا خوش درخشیدند.

به گزارش  خبرنگار ما از تبریز؛ اعضای تیم ملی اعزامی به مسابقات آسیایی مچ اندازی در روز سوم رقابت ها خوش درخشیدند و حائز دو رتبه برتر قهرمانی شدند.

احمد خراسانی ملی پوش آذربایجان شرقی حاضر در این رقابت ها توانست با پشت سرگذاشتن دیگر رقبای خود بارقابتی تنگاتنگ سکوی دوم آسیا را از آن خود نماید و مدال نقره مچ اندازی در رده سنی بزرگسالان بخش چپ دست را کسب کند.

همچنین معصوم خلیل زاده دیگر ملی پوش آذربایجان شرقی حاضر در این رقابت ها توانست مقام چهارم آسیا در رده سنی بزرگسالان بخش چت دست را کسب کند.

هیات بدنسازی و پرورش اندام استان آذربایجان شرقی افتخار کسب شده را خدمت این ورزشکاران و اعضای تیم ملی تبریک گفته و برای شان آرزوی موفقیت دارد.

گفتنی است این دوره از مسابقات مچ اندازی قهرمانی آسیا۲۰۲۳به میزبانی کشور امارات، شهر عجمان از هفتم اردیبهشت ماه آغاز و تا چهاردهم این ماه ادامه خواهد داشت.