پنج نفر قربانی اختلافات خانوادگی در تبریز
پنج نفر قربانی اختلافات خانوادگی در تبریز
آرمان تبریز: رئیس پلیس آگاهی آذربایجان شرقی از دستگیری ۲ قاتل در ۲ حادثه جداگانه نزاع خانوادگی در تبریز خبر داد.

به گزارش آرمان تبریز،سرهنگ ابراهیم محمودی در تشریح این قتلها گفت: در حادثه اول، قاتلی که ۲ نفر از اعضای خانواده را به قتل رسانده و ۳ نفر دیگر را مجروح کرده بود در صحنه جرم دستگیر شد.

وی ادامه داد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره درگیری و اختلاف خانوادگی در یکی از محلات تبریز، بلافاصله ماموران کلانتری ۱۳، یگان فوریت و پلیس آگاهی به محل حادثه اعزام شدند.

سرهنگ محمودی اظهار کرد: با تحقیقات صورت گرفته مشخص شد فردی که تازه از زندان آزاد شده بود به علت اختلافات خانوادگی با همسرش با ورود به منزل پدرزنش با باز کردن شیلنگ گاز اقدام به آتش زدن خانه و سپس با استفاده از قمه، پدر زن، همسر، فرزند، مادرزن و عموی همسرش را با ضربات قمه مجروح کرد که مجروحان به بیمارستان منتقل شدند و پدرزن و عموی همسر به علت شدت جراحات در بیمارستان فوت کردند.

این مسئول انتظامی خاطر نشان کرد: قاتل در حین دستگیری با قمه به سمت ماموران حمله ور شد که ماموران پلیس با استفاده از قانون به کارگیری سلاح، ضارب را زمین گیر و دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان اعلام کرد: در تحقیقات پلیس مشخص شد علت و انگیزه قتل، اختلافات خانوادگی بوده است.

سرهنگ محمودی درباره حادثه دوم هم گفت: مرد جوانی که به علت اختلاف خانوادگی برای دیدن فرزندش ۳ نفر را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود دستگیر شد.

وی ادامه داد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های ۱۱۰ پلیسی مبنی بر وقوع درگیری و قتل خانوادگی در یکی از محلات تبریز، بلافاصله ماموران کلانتری ۲۱ و ماموران اداره جنایی پلیس آگاهی استان به محل مورد نظر اعزام شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان افزود: در بررسی‌های اولیه ماموران مشخص شد فردی به خاطر دیدن فرزند ۶ ماهه خود به منزل پدرزنش مراجعه کرده بود که به علت ممانعت از ملاقات وی با فرزندش با خانواده همسرش درگیر شد و با استفاده از چاقو مادرزن، پدرزن و برادرهمسرش را به شدت مجروح کرد که بر اثر شدت جراحات وارده هر ۳ نفر در محل درگیری جان باختند.

وی اضافه کرد: ماموران پلیس با شگرد‌های خاص متهم را زمین گیر کردند و او پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ محمودی تاکید کرد: پلیس با کسانی که بخواهند باعث اخلال در نظم و امنیت جامعه شوند برابر قانون به شدت برخورد می‌کند.