بهره برداری از محل جدید و دایمی مجموعه آموزشی کسری نو
بهره برداری از محل جدید و دایمی مجموعه آموزشی کسری نو
آرمان تبریز-با حضور دکتر دبیری رییس کمیسیون فرهنگی واجتماعی شورای شهرتبریز، جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر تبریز،معاونان ومدیران شهرداری تبریز و شهرداران مناطق ومدیران و مسولان آموزش و پرورش استان و نیز حضور پرشور شهروندان تبریزی محل جدید مجموعه آموزشی کسری نو در میدان دکتر حسابی، اول ویلاشهر تبریز افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

آرمان تبریز-با حضور دکتر دبیری رییس کمیسیون فرهنگی واجتماعی شورای شهرتبریز، جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر تبریز،معاونان ومدیران شهرداری تبریز و شهرداران مناطق ومدیران و مسولان آموزش و پرورش استان و نیز حضور پرشور شهروندان تبریزی محل جدید مجموعه آموزشی کسری نو در میدان دکتر حسابی، اول ویلاشهر تبریز افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
دکتر داود صالح نیا مدیر و موسس مجموعه آموزشی کسری نو در این مراسم با خیر مقدم و تقدیر و تشکر از حضور پرشور مسولان ، اعضای شورای شهر و شهروندان تبریزی گفت: مدرسه کسری نو در سال ۱۳۹۵ تاسیس شد و بعد از سه سال فعالیت به این نتیجه رسیدیم که برای آموزش هرچه بهتر دانش آموزان و نوآموزان باید آموزش صحیح با استاندادهای روز دنیا را در این مجتمع آموزشی راه اندازی کنیم.
وی تاکید کرد: در سه سال گذشته در مدرسه غیر دولتی کسری نو به دانش آموزان در کنار آموزش کتب درسی، آموزش های مهارت زندگی،مهارت اجتماعی،مهارت شهروندی و آموزش ورزشی در رشته های پایه برگزار کردیم.
دکتر صالح نیا در ادامه سخنان خود خاطر نشان کرد: محل جدید و دایمی مجموعه آموزشی کسری نو دارای امکانات بسیاری است و در این مجتمع آموزشی، کلاس های استاندارد و هوشمند، سالن ورزشی،سالن غذاخوری، آزمایشگاه مجهز و بروز،کتابخانه مجهز و ده ها امکانات برای تربیت و آموزش دانش آموزان شهرمان در نظر گرفته ایم.
مدیر و موسس مجموعه آموزشی کسری نو ادامه داد: هدف ما در مجتمع آموزشی کسری نو تربیت صحیح دانش آموزان در کنار آموزش ویادگیری صحیح است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برنامه های متنوع برای دانش آموزان مدرسه کسری نو اشاره وادامه داد: تفاهمنامه های مختلفی با سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز امضاکرده ایم که دانش آموزان این مجتمع از هم اکنون مهارت های شهروندی و اجتماعی را یاد بگیرند تا برای پاکیزگی و تمیزی شهر گام های اساسی را برداریم.
دکتر صالح نیا در ادامه سخنان خود تاکید کرد:در مجتمع آموزشی کسری نو ویزیت های دوره ای پزشکی ودندانپزشی برای کودکان راه اندازی خواهد شد، همچنین در این مجتمع یک وکیل حاذق خواهیم داشت تا والدین دانش آموزان هرگونه مشکل حقوقی و… را به صورت رایگان با این وکیل مشاوره کنند.
در ادامه این مراسم دکتر شهرام دبیری رییس کمیسیون فرهنگی واجتماعی شورای شهرتبریز در سخنانی با قدردانی از تلاش های دکتر داود صالح نیا مدیر و موسس مجموعه آموزشی کسری نو در احداث این مجتمع آموزشی گفت: هدف از آموزش و پرورش تربیت و تعلیم دانش آموزان برای زندگی بهتر و حضور مفید و تاثیرگذار در جامعه است و دکتر صالح نیا و مجموعه تحت مدیریت ایشان نشان داده اند که می توانند در این مسیر سربلند و موفق ظاهر شوند.
رییس کمیسیون فرهنگی واجتماعی شورای شهرتبریز تاکید کرد: مجموعه شورا و شهرداری تبریز آماده هرگونه همکاری با مدیریت و مجموعه مجتمع آموزشی کسری نو در جهت پرورش دانش آموزان برای تربیت هرچه بهتر این عزیزان است.
در این مراسم همچنین دکتر اصغری مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز در سخنانی با تبریک به دکتر داود صالح نیا مدیر و موسس مجموعه آموزشی کسری نو در جهت بهره برداری از اولین مدرسه دوستدار محیط زیست در شهر تبریز گفت: جلسات مختلفی با آقای دکتر صالح نیا برگزار کردیم تا بتوانیم این مجموعه آموزشی را به یک مجموعه دوستدار محیط زیست تبدیل کنیم.
وی در ادامه داد: هر۱۵ روز در مجتمع آموزشی کسری نو کلاس هایی با مشارکت سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز برگزار خواهد شد تا شهر تبریز بیش از پیش درجهت تمیزی و پاکیزگی شهر گام بردارد.
وی در پایان سخنان خود به حاضران در این مراسم گفت:اولین همایش پیاده روی با حضور شهردارمحترم تبریز، اعضای شورای شهر و مدیران شهری و نیز دانش آموزان مجموعه آموزشی کسری نو برگزار خواهیم کرد که همه شرکت کنندگان با لباس مقدس پاکبانی حاضر خواهند شد.
گفتنی است در این مراسم نشان پاک از طرف اعضای شورای شهر و مدیران شهری به دکتر صالح نیا مدیر و موسس مدرسه کسری نو داده شد.

لازم بذکر است مجتمع آموزشی کسری نو در میدان دکتر حسابی، اول ویلاشهر تبریز باهدف آموزش صحیح و بروز دانش آموزان و تربیت صحیح آنها افتتاح شده و این مجتمع دارای امکانات منحصربفردی همچون محیط آموزشی بانشاط، توجه به تفاوت های فردی، پرورش استعدادها، ایجاد خود انضباطی در دانش آموزان، مجهز به آزمایشگاه، آمفی تئاتر، سالن غذاخوری، کتابخانه و قرائتخانه و سایت کامپیوتری، برگزاری اردوهای تفریحی و بازدیدهای آموزشی وکارگاه های ریاضی می‌باشد.