انتصاب مجدد مهندس علیرضا ایمانلو بعنوان مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی
انتصاب مجدد مهندس علیرضا ایمانلو بعنوان مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی
آرمان تبریز-مهندس علیرضا ایمانلو رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی بمدت 2 سال دیگر ابقاء و حکم انتصاب وی تمدید شد.

آرمان تبریز-مهندس علیرضا ایمانلو رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی بمدت ۲ سال دیگر ابقاء و حکم انتصاب وی تمدید شد.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛طی حکمی از سوی مهندس حمیدرضا جانباز رئیس مجمع عمومی شرکت های آب و فاضلاب کشور، مهندس علیرضا ایمانلو بعنوان ریئس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی بمدت ۲ سال دیگر تمدید گردید .
در قسمتی از این حکم آمده است :
جناب آقای مهندس ایمانلو
نظر به انقضای مدت عضویت جنابعالی در هیئت مدیره با عنوان مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی و حسب اختیارات حاصل از وزیر محترم نیرو از تاریخ ۳۱/۱/۹۸ به موجب این حکم برای مدت دو سال دیگر انتصاب جنابعالی در سمت عضو اصلی هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت مذکور تمدید می گردد .
امید است با اتکال به نیروی لایزال الهی ، نصب العین قراردادن تقوی و درایت کامل نسبت به مسئولیت خطیری که به عهده جنابعالی واگذار می گردد و بهره گیری از امکانات و کارکنان متعهد و متخصص در تحقق اهداف و برنامه های شرکت و خدمت به مردم شریف استان آذربایجان شرقی تحت رهبری مقام عظمای ولایت ، موفق و منصور باشید .