برگزاری ۱۸ عنوان برنامه فرهنگی اجتماعی در ایام نوروز
برگزاری ۱۸ عنوان برنامه فرهنگی اجتماعی در ایام نوروز
آرمان تبریز: شهردار منطقه ۷ تبریز از برگزاری ۱۸ عنوان برنامه فرهنگی اجتماعی در ایام نوروز برای شهروندان جنوب غرب تبریز خبر داد.

به گزارش آرمان تبریز، محمد رشتبری در تشریح این خبر گفت: امور فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه برای ایجاد نشاط اجتماعی و پویایی در میان شهروندان اقدام به برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی اجتماعی در ایام نوروزی می کند.

وی با اشاره به همزمانی نوروز و ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: ویژه برنامه های فرهنگی نوروزی پیش بینی شده در شهرداری منطقه محتوای فرهنگی اجتماعی و مذهبی داشته که از اول فروردین آغاز و تا سیزدهم و پایان تعطیلات نوروزی ادامه دارد.

رشتبری با اشاره به برنامه های پیش بینی شده در این ایام افزود: ایستگاه نقاشی کودکان، آشنایی با آیین نوروزی، پویش های عکاسی با موضوعات مختلف، برپایی نمایشگاه های متنوع در سطح پارک ها، پویش های خاطره نویسی و سفرنامه نویسی، برگزاری نمایش های خیابانی با شخصیت های کارتونی و حضور بازیگران و هنرمندان، برگزاری مسابقات فرهنگی مذهبی، کلاس شهر با موضوع محیط زیست، معرفی کتاب، آموزش نکات ایمنی و سلامتی در ایام نوروزی، نشت قرآنی و مسابقه های هنری از جمله این برنامه ها در ایام نوروزی هستند.