برگزاری آخرین نشست هم‌اندیشی رسانه‌ای سال  ۱۴۰۱ با رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز
برگزاری آخرین نشست هم‌اندیشی رسانه‌ای سال  ۱۴۰۱ با رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز
آرمان تبریز-آخرین نشست هم‌اندیشی رسانه‌ای سال ۱۴۰۱، با حضور اصحاب رسانه و میزبانی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز به فضایی برای ترسیم سالی سرشار از امید و همدلی تبدیل شد.

آرمان تبریز-آخرین نشست هم‌اندیشی رسانه‌ای سال ۱۴۰۱، با حضور اصحاب رسانه و میزبانی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز به فضایی برای ترسیم سالی سرشار از امید و همدلی تبدیل شد.
به گزارش خبرنگار ما از تبریز؛در این نشست هم‌اندیشی که با حضور جمعی از اصحاب رسانه در حوزه فرهنگی اجتماعی و ورزشی برگزار شده بود امیر نصیربیگی رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری با اشاره به تدوین برنامه‌های متنوع این سازمان برای محلات شهر گفت: با هماهنگی های به عمل آمده این برنامه برای سال ۱۴۰۲ به شورای شهر ارائه و تایید شده تا با توزیع عادلانه و توجه به سرانه فرهنگی در محلات برنامه‌های مناسب در شان مردم اجرا گردد.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری مراسم افتتاحیه جشنواره نوروزی تبریز؛ بهشت ماندگار، تصریح کرد: برنامه‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز از ۲۳ اسفند تا سوم فروردین ماه ۱۴۰۲برگزار می‌شود و مراسم افتتاحیه جشنواره‌های نوروزی نیز ساعت ۱۹ فردا در محوطه عمارت تاریخی ائل گلی نهایی خواهد شد.

در ادامه این نشست که باتبادل نظر و ارائه پیشنهادات مختلف پیرامون موضوعات متعدد فرهنگی و اجتماعی همراه بود.؛ اصحاب رسانه با مرور برنامه های اجرا شده در سال گذشته، به ارائه پیشنهادات خود برای برگزاری هر چه مطلوب برنامه های متنوع در سال آتی پرداختند.

همچنین؛استفاده از ظرفیت و امکانات همه فضاهای فرهنگی شهر، توجه به ظرفیت نهادهای مردمی، حمایت از گروههای و کانون های فکری و فرهنگی مردمی، برگزاری برنامه ها و جشنواره های مختلف فرهنگی و هنری، تمرکز بر برگزاری رویدادهای مهم در عرصه های ملی و سراسری و… از جمله محورهای بحث شده در این نشست هم‌اندیشی رسانه‌ای بود‌.

امیر نصیربیگی، رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز در این نشست هم‌اندیشی رسانه‌ای، با قدردانی از حضور و همراهی اصحاب رسانه در پیشبرد اهداف سازمان خاطر نشان کرد: دلگرمی و حضور فعال و معنادار دوستان رسانه همواره به ما امید و قوت قلب فزاینده ای داده است.
وی افزود: بی تردید ما خود را نیازمند این توصیه ها و پیشنهادات می دانیم و برای بالندگی شهر به همراهی همه اصحاب فرهنگ شهر به ویژه اصحاب رسانه نیاز داریم.
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریزخاطر نشان کرد: امیدوارم که در سایه این همدلی، زمینه برای نمود یافتن هر چه بیشتر و بهتر آن در حوزه ها مد نظر فراهم شود.
وی ادامه داد: فرهنگ و کار فرهنگی با همدلی همگانی پدید می آید و این نگاه که کار فرهنگی باید در استخدام نهادی خاص باشد نادرست است.
نصیر بیگی با اشاره به موضوعات طرح شده در این نشست هم‌اندیشی رسانه‌ای افزود: ما در مجموعه شهرداری تبریز تلاش داریم و با برنامه ریزی مدون برای کار فرهنگی رویه ای مشخص جلو ببریم.
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز تاکید کرد: در سایه این نگاه ما برای سال آینده پیش‌بینی اجرای دو هزار برنامه فرهنگی با موضوعات و ویژگی های مختلف داریم و امیدواریم که در سایه تعامل و همکاری همگانی این برنامه ها برای مخاطبان هدف جامعه موثر باشند.