تجلیل از سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی به دلیل کسب مقام غرفه برتر نمایشگاه جامع کشاورزی ایران
تجلیل از سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی به دلیل کسب مقام غرفه برتر نمایشگاه جامع کشاورزی ایران
آرمان تبریز-با اهدای لوحی از سازمان جهاد كشاورزی استان آذربایجان شرقی که مقام غرفه برتر نمایشگاه جامع کشاورزی ایران در سال1401را کسب کرده بود، تجلیل شد.

آرمان تبریز-با اهدای لوحی از سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی که مقام غرفه برتر نمایشگاه جامع کشاورزی ایران در سال۱۴۰۱را کسب کرده بود، تجلیل شد.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛علیرضا رضازاده، مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی با اهدای لوحی از اکبر فتحی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی تقدیر کرد.
در این لوح آمده است: دستیابی به رهیافت رشد ، بالندگی و تعالی وزارت جهاد کشاورزی و سازمان های زیرمجموعه آن مرهون مهندسی ارتباطات هوشمند، موثر و فعالی است که با کنشگری، ایده پردازی و رویکردهای نوین و هوشمندانه، دستاوردهای پرافتخاری را به ارمغان می آورد.
برنامه‌ریزی و مدیریت جنابعالی منجر به حضور فعالانه و موثر آن سازمان در نمایشگاه جامع کشاورزی ایران و کسب مقام غرفه برتر نمایشگاه ۱۴۰۱ شده است، این موفقیت را به جنابعالی تبریک گفته و از تلاش های ارزنده ، برنامه ریزی و مدیریت مطلوب روابط عمومی آن مجموعه تقدیر و تشکر می نمایم. امید است با اتکال به خداوند منان و با حمایت های پیوسته جنابعالی از روابط عمومی آن سازمان و تقویت آنها در زیرساخت های منابع انسانی و منابع مالی همچنان شاهد موفقیت های نظام ارتباطات و اطلاع رسانی یکپارچه بخش کشاورزی باشیم .
گفتنی است نمایشگاه بین المللی جامع کشاورزی ایران از ۱۹ تا ۲۲ دی ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های تهران با حضور بیش از ۳۵۰ سازمان و شرکت تولیدکننده ایران برگزار شد.