اعلام آمادگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برای امدادرسانی به زلزله‌زدگان کشور ترکیه
اعلام آمادگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برای امدادرسانی به زلزله‌زدگان کشور ترکیه
آرمان تبریز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در تماس تلفنی با سرکنسول کشور ترکیه در تبریز ضمن ابراز همدردی با مردم این کشور در خصوص زلزله اخیر جنوب ترکیه که منجر به کشته و زخمی شدن صد ها تن شده است، از آمادگی این دانشگاه برای ارائه کمک های پزشکی و امداد و نجات به این کشور خبر داد.

به گزارش آرمان تبریز، دکتر بهمن نقی پور رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، طی تماس تلفنی با چتین تانر سر کنسول کشور ترکیه درتبریز، در  خصوص حادثه زلزله گفت: اینجانب، اعضای هیات رئیسه و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تبریز ضمن ابراز همدردی با زلزله زدگان، این ضایعه سنگین را خدمت شما و مردم شریف، عزیز، دوست و برادرمان ترکیه تسلیت عرض می کنیم.

وی با اعلام مراتب ناراحتی و تاثر خود افزود: روسا، مدیران و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تبریز آماده هر گونه خدمت و کمک با تمام امکانات اعم از کمک های درمانی، بهداشتی در مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و کلیه بیمارستان های استان هستیم.

دکتر نقی پور همچنین اظهار داشت: آماده تشکیل تیم های تخصصی پزشکی و عملیاتی در خصوص امداد و نجات، پزشکی و کمک رسانی هستیم.

وی افزود: آرزو داریم با کمترین عوارض و تلفات این حادثه سنگین رفع شود و بعد از هماهنگی های لازم در خدمت این عزیزان و مردم شریف ترکیه خواهیم بود و از خداوند متعال  برای بازماندگان این حادثه طلب صبر داریم.

سرکنسول کشور ترکیه درتبریز نیز ضمن تقدیر و تشکر از رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: از کمک های شما در خصوص امداد و نجات ، پزشکی و …. برای زلزله زدگان استقبال می کنیم .