“نهضت تعمیر قطعه” و “ساخت هواپیمای ایرانی” از مهم ترین اولویت های سازمان است
“نهضت تعمیر قطعه” و “ساخت هواپیمای ایرانی” از مهم ترین اولویت های سازمان است
آرمان تبریز: معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با حضور در فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز ، از آشیانه تعمیرات تخصصی شرکت هواپیمایی آتا بازدید کرد.

به گزارش آرمان تبریز، در این بازدید که رامین آذری مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی و همچنین سهیل قیاسی مدیرعامل شرکت هواپبمایی آتا نیز حضور داشتند ، کاپیتان محمدی بخش ضمن اشاره به اولویت های اصلی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: هم اکنون “نهضت تعمیر قطعه” و “ساخت هواپیمای ایرانی” از مهم ترین اولویت های سازمان است که فعالیت آشیانه تعمیرات تخصصی شرکت هواپیمایی آتا در فرودگاه تبریز بعنوان یکی از کامل ترین آشیانه های تعمیراتی کشور ، مصداق بارز تحقق این برنامه است.

محمدرضا زنوزی مطلق مالک هواپیمایی آتا نیز در این بازدید از ملحق شدن هواپیماهای جدید به این شرکت هواپیمایی در آینده نزدیک خبر داد.

پس از این دیدار ، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری ، مدیرکل فرودگاههای استان و مدیرعامل شرکت هواپیمایی آتا در بیت حجه الاسلام و المسلمین آل هاشم امام جمعه محبوب شهر تبریز حضور یافتند که در این دیدار کاپیتان محمدی بخش گزارشی در خصوص آخرین وضعیت صنعت هوانوردی کشور و استان آذربایجان شرقی ارائه کرد.