مراسم افتتاح خط تولید قطعات بتنی شرکت خانه سازی پیش ساخته آذربایجان
مراسم افتتاح خط تولید قطعات بتنی شرکت خانه سازی پیش ساخته آذربایجان
آرمان تبریز--مراسم افتتاحیه خط تمام اتوماتیک تولید قطعات بتنی و بهره برداری از واحدهای تجاری و خدماتی ستارخان با حضور شهردار و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر تبریز برگزار شد.

آرمان تبریز–مراسم افتتاحیه خط تمام اتوماتیک تولید قطعات بتنی و بهره برداری از واحدهای تجاری و خدماتی ستارخان با حضور شهردار و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر تبریز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛با حضور ایرج شهین باهر شهردار تبریز و شهرام دبیری و کریم صادق زاده، دو عضو شورای اسلامی شهر تبریز دو پروژه مهم شرکت خانه سازی پیش ساخته آذربایجان امروز افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

خط تولید تمام اتوماتیک و پیشرفته قطعات بتنی دارای دستگاه کفپوش و جدول زن تمام اتوماتیک ۳۰۲۴، دستگاه ۳۰۲۴ تمام اتوماتیک و دستگاه (ربات) بسته بندی اتوماتیک و دستی قابل تنظیم است.

این خط قابلیت تولید یک متر مربع کفپوش بتنی ۱۰ در ۲۰ آجری در مدت زمان یک دقیقه، تولید انواع کفپوش بتنی (بیش از ۳۰ تیپ)، انواع جدول و انواع بلوک سقفی و دیواری، تولید انواع مبلمان شهری و قطعات بتنی تا ارتفاع ۳۰ سانتیمتر و تولید حداقل ۲۴۰ متر مربع کفپوش بتنی در مدت هشت ساعت کاری را دارد. خط تولید تمام اتوماتیک و پیشرفته قطعات بتنی با هزینه ای بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال احداث شده است.

پروژه تجاری و خدماتی ستارخان نیز در زمینی به مساحت عرصه ۵۲۵ متر مربع واقع در بلوار ستارخان با زیربنای کل یک هزارو ۴۴۰ متر مربع احداث شده که شامل ۱۲ باب واحد تجاری و شش باب واحد خدماتی است. پروژه تجاری و خدماتی ستارخان با هزینه ۳۵ میلیارد ریالی احداث شده است.