رتبه دوم استان در تلفات ناشی از گازگرفتگی/ قدردانی از شورا و شهرداری جهت اهتمام در مصرف بهینه گاز
رتبه دوم استان در تلفات ناشی از گازگرفتگی/ قدردانی از شورا و شهرداری جهت اهتمام در مصرف بهینه گاز
آرمان تبریز-مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان‌شرقی با قدردانی از شهرداری تبریز جهت اختصاص بیلبوردهای آموشی جلوگیری از گازگرفتگی گفت: آذربایجان شرقی در زمینه تلفات جانی ناشی از گارگرفتگی دارای رتبه دوم در کشور است.
  • آرمان تبریز-مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان‌شرقی با قدردانی از شهرداری تبریز جهت اختصاص بیلبوردهای آموشی جلوگیری از گازگرفتگی گفت: آذربایجان شرقی در زمینه تلفات جانی ناشی از گارگرفتگی دارای رتبه دوم در کشور است.
  • به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ نادر کمالی صبح امروز در یکصد و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر تبریز با بیان اینکه علاقمند به افزایش مشترکان گاز و حذف انشعابات غیرمجاز هستیم، اظهار کرد: به طور مثال طی روزهای اخیر ۵۲ مورد انشعاب غیرمجاز در الوار سفلی کشف شده است.
  • کمالی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نیروگاه تبریز گفت: نمونه مقابل نیروگاه تبریز، نیروگاه هریس است که آب کمتری نیز مصرف می‌کند. همچنین تامین مازوت نیروگاه تبریز نیز مشکل است ولی تلاش داریم به سمت استفاده از گاز برویم.
  • وی ادامه داد: تراز ما منفی است و باید این نیروگاه را تبدیل به نیروگاه دیگری کنیم. در این زمینه نیروگاه سهند – بناب را در دست اجرا داریم که با تکمیل آن بیشتر از نیروگاه تبریز برق تولید خواهد شد.
  • مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی با قدردانی از شورای اسلامی شهر و شهرداری جهت همکاری با شرکت گاز، تصریح کرد: شورا و شهرداری فرصت و امکان بیشتری داشته و می‌تواند در راستای مصرف بهینه در پارک‌ها و دیگر مراکز کمک حال ما باشد.
  • کمالی از وجود ۸۰۰ هزار مشترک گاز در تبریز خبر داد و گفت: باید مصرف گاز بهینه باشد و از محل منابع گازی درآمد داشته باشیم. می‌توانیم با صرفه‌جویی برای کشور درآمد کسب کنیم.
  • وی با بیان اینکه آمریکا، روسیه و چین و ایران، بیشترین مصرف گاز را در جهان دارند، خاطرنشان کرد: در زمینه مصرف گاز، بدمصرف هستیم و باید به سمت مصرف بهینه حرکت کرده و از این نعمت الهی بهره‌مند شویم.
  • مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی قطع گاز خانگی را خط قرمز این مجموعه دانست و افزود: در هر بخش خانگی و صنعتی، با یک درصد رعایت، ۳ درصد هزینه ها کاهش می‌یابد.