نفرات برگزیده جشنواره کتابخوانی ایمنی ترافیک ارس ۲۰۲۰ معرفی شدند
نفرات برگزیده جشنواره کتابخوانی ایمنی ترافیک ارس ۲۰۲۰ معرفی شدند
آرمان تبریز-در مجموع 127 نفر از گردشگران و ارس‌وندان با نصب برنامه موبایلی ارس 2020 در این جشنواره شرکت کرده و با پاسخ به 3 پرسشنامه کتابخوانی در بخش مسابقه این برنامه شرکت کردند.

آرمان تبریز-در مجموع ۱۲۷ نفر از گردشگران و ارس‌وندان با نصب برنامه موبایلی ارس ۲۰۲۰ در این جشنواره شرکت کرده و با پاسخ به ۳ پرسشنامه کتابخوانی در بخش مسابقه این برنامه شرکت کردند.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز،مرحله اول جشنواره کتابخوانی «ایمنی ترافیک» مبتنی بر نرم افزار موبایلی ارس ۲۰۲۰ با معرفی نفرات برگزیده به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، در راستای اجرای برنامه جامع ایمن، شهر سالم جلفا، جشنواره کتابخوانی «ایمنی ترافیک» مبتنی بر نرم افزار موبایلی ارس ۲۰۲۰ در ایام نوروز در منطقه آزاد ارس برگزار شد.
در مجموع ۱۲۷ نفر از گردشگران و ارس‌وندان با نصب برنامه موبایلی ارس ۲۰۲۰ در این جشنواره شرکت کرده و با پاسخ به ۳ پرسشنامه کتابخوانی در بخش مسابقه این برنامه شرکت کردند.
بر اساس نتایج منتشر شده، در بخش گردشگران نوروزی منطقه آزاد ارس، آقایان قربانعلی دل آزاد از مرند و حسین دیبازری از تبریز به همراه خانم ها، طوبی مومنی فر از مشهد، آسیه ثانوی از ساری و تهمینه سروری از کاشان، به عنوان ۵ کتابخوان برگزیده جشنواره معرفی شدند.
در بخش ارس‌وندان نیز آقایان احسان سلمانی صمدی، محمد سرداری و ابوالفضل سپهری و خانم ها اعظم رویین تن و حکیمه صفری برگزیده های این جشنواره شدند.
اولین نرم افزار آموزشی ایمنی ترافیک مبتنی بر تلفن های همراه با نام «ارس ۲۰۲۰» در راستای اجرای برنامه جامعه ایمن، شهر سالم جلفا توسط مرکز بین المللی حمایت از جوامع ایمن دانشگاه علوم پزشکی تبریز طراحی شده است. این نرم افزار با هدف آموزش و توانمندسازی عموم مردم در خصوص موضوعات ایمنی ترافیک فعالیت می کند. علاقمندان می توانند نرم افزار ارس ۲۰۲۰ را از طریق آدرس
https://safety-fa.tbzmed.ac.ir دریافت کنند.
گفتنی است، منطقه آزاد ارس به برندگان هر دوره از جشنواره های کتابخوانی برنامه موبایلی ارس ۲۰۲۰ جوایز نفیس و ارزنده ای اعطا می کند.