” اکبر معتقد” مدیر هلدینگ معتقد، و جوان معرفی شد
” اکبر معتقد” مدیر هلدینگ معتقد، و جوان معرفی شد
آرمان تبریز: در آیین شانزدهمین‌ جشنواره تولیدکنندگان و مدیران جوان و چهره های ماندگار صنعت، معدن و تجارت ایران، «اکبر بناء معتقد» برای چهارمین سال متوالی به عنوان «مدیر نمونه جوان» معرفی و تندیس طلایی این جشنواره در تهران به وی اهدا شد.

به گزارش آرمان تبریز، شانزدهمین جشنواره ملی تولید کنندگان و مدیران جوان و چهاردهمین دوره معرفی چهره های ماندگار صنعت، معدن و تجارت ایران با حضور سید رضا فاطمی امین وزیر صنعت معدن و تجارت برگزار شد.

این جشنواره در ۱۲ شاخص از جمله ابتکارات و ابداعات مدیریتی، تجربه و رزومه مدیریتی، موفقیت‌های جشنواره‌های معتبر، راه اندازی کسب و کار و غیره را با دریافت مدارک مورد ارزیابی قرار داده است.

بر این اساس، یک کرسی از کرسی مدیران نمونه جوان کشور به آذربایجان‌شرقی رسید.

گفتنی است، هلدینگ معتقد با تجربه‌ای نزدیک به نیم قرن، تولیدکننده انواع درب‌های ضد سرقت، درب‌های اتاقی، درب‌های ضدحریق، دیوارپوش و کفپوش بوده و یکی از برندهای معتبر در این زمینه در کشور و منطقه می‌باشد. فعالیت چند واحد صنعتی، اجرای طرح‌های صنعتی متعدد در دست اجرا، حضور فعال در بازارهای کشورهای منطقه، استفاده از دانش بروز در تولید و ارتقای کیفیت این محصولات، توجه به تحقیق و توسعه و دورخیز برای تبدیل به شرکت دانش بنیان اصل اساسی این برند قدیمی و شناخته شده می‌باشد.