آغاز ثبت‌نام برای شرکت در نخستین نمایشگاه فرش دستباف تبریز
آغاز ثبت‌نام برای شرکت در نخستین نمایشگاه فرش دستباف تبریز
خبرگزاری آریا-معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از آغاز ثبت‌نام نخستین نمایشگاه بین‌المللی فرش دستباف تبریز خبر داد و گفت: علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی www.icftabriz.ir برای شرکت در نمایشگاه ثبت‌نام کنند.

آرمان تبریز-معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از آغاز ثبت‌نام نخستین نمایشگاه بین‌المللی فرش دستباف تبریز خبر داد و گفت: علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی www.icftabriz.ir برای شرکت در نمایشگاه ثبت‌نام کنند.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز،علی جهانگیری با بیان اینکه کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی می‌توانند در این نمایشگاه شرکت کنند، افزود: با مذاکرات صورت گرفته با شرکت نمایشگاه بین‌المللی تبریز، تخفیف‌های ویژه‌ای برای ایجاد غرفه در نمایشگاه فرش دستباف در نظر گرفته شده است.

وی همچنین از برگزاری چند رویداد جنبی در نمایشگاه بین‌المللی فرش دستباف تبریز خبر داد و گفت: تیزر رسمی نمایشگاه به شش زبان زنده دنیا تهیه شده و از شبکه‌های داخلی و خارجی پخش می‌شود.

جهانگیری، ارتقای سطح کیفی نمایشگاه را مهم‌ترین هدف ستاد سیاست‌گذاری این نمایشگاه عنوان کرد و گفت: در این نمایشگاه فروش آثار نیز به صورت اخذ سفارش از متقاضیان انجام خواهد شد.