دستگیری باند سارقان با ۹۰ میلیارد ریال سرقت در تبریز
دستگیری باند سارقان با ۹۰ میلیارد ریال سرقت در تبریز
آرمان تبریز-فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی از دستگیری سارقان پرونده سرقت از انبار شرکت لوازم و تجهیزات صنعتی به ارزش بیش از 90 میلیارد ریال در تبریز خبر داد.

آرمان تبریز-فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی از دستگیری سارقان پرونده سرقت از انبار شرکت لوازم و تجهیزات صنعتی به ارزش بیش از ۹۰ میلیارد ریال در تبریز خبر داد.

 به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ سردار” حسین عبدی” در تشریح این خبر بیان داشت: در پی وصول شکایتی مبنی بر سرقت ابزار آلات و لوازم صنعتی از انبار شرکت تجهیزات صنعتی به لحاظ حساسیت موجود پیگیری اقدامات کشف به صورت ویژه در دستور کار اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی ادامه داد: مأموران پس از انجام اقدامات تخصصی و پایش اطلاعات موجود در صحنه وقوع جرم متهمان را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی با تعقیب و مراقبت در یک عملیات غافلگیرانه ۳ نفر از اعضای باند سرقت را به همراه مقادیری از اموال مسروقه در مخفیگاهشان دستگیر و به مقر پلیس آگاهی دلالت دادند.
سردار “عبدی” تصریح کرد: با اقدامات انجام شده، متهمان دستگیر شده به ارتکاب سرقت با طرح و نقشه قبلی به سرقت از انبار شرکت اعتراف که پرونده با دستگیری تمام اعضای باند سرقت و دستگیری ۸ نفر مالخر جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا تحویل  و با صدور قرار تامین قضائی روانه زندان شدند.
فرمانده انتظامی استان از شهروندان درخواست کرد: به نکات ایمنی توجه داشته باشند و هشدارها و توصیه های پلیس را در حفاظت از اموال و دارایی های خود بکار بگیرند و هرگونه موارد مشکوک را با تماس ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.