کارگاه آموزشی “خود مراقبتی در برابر بلایا و حوادث” برگزار می‌شود
کارگاه آموزشی “خود مراقبتی در برابر بلایا و حوادث” برگزار می‌شود
آرمان تبریز-مدیرکل دفتر نوسازی و تحول شهرداری تبریز از برگزاری کارگاه آموزشی "خود مراقبتی در برابر بلایا و حوادث" خبر داد.

آرمان تبریز-مدیرکل دفتر نوسازی و تحول شهرداری تبریز از برگزاری کارگاه آموزشی “خود مراقبتی در برابر بلایا و حوادث” خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ یعقوب انصاری اظهار کرد: از آنجایی که حوادث همیشه بدون اطلاع و علائم قبلی و به صورت آنی اتفاق می‌افتد، در کنار رعایت اصول ایمنی برای پیشگیری از وقوع برخی حوادث، آشنایی افراد جامعه با نحوه مراقبت از خود و دیگران در هنگام وقوع بلایا و حوادث ضرورتی انکارناپذیر است.

انصاری با اعلام این مطلب افزود: به منظور آشنایی بیشتر همکاران محترم با راهکارهای اساسی مراقبت از خود و دیگران، گروه آموزش این اداره کل کارگاه آموزشی با موضوع “خود مراقبتی در برابر بلایا و حوادث” را با همکاری اداره کل سلامت شهرداری تبریز برگزار می‌کند و همه همکاران علاقه‌مند می‌توانند در آن شرکت کنند.

وی ادامه داد: کارگاه فوق الذکر روز شنبه مورخه ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ ساعت ۱۵ در سالن آمفی تئاتر شهرداری تبریز (زیرزمین) برگزار می‌شود و ثبت نام از همکاران، قبل از برگزاری کارگاه و در همان محل انجام خواهد شد.