انتخاب وحید تاج مهر بعنوان عضو شوراى ارتباطات و روابط عمومى وزرات صنعت، معدن وتجارت
انتخاب وحید تاج مهر بعنوان عضو شوراى ارتباطات و روابط عمومى وزرات صنعت، معدن وتجارت
آرمان تبریز-طي ابلاغيه از سوى مدير كل دفتر ارتباطات وزارت صمت مدير روابط عمومى شهركهاى صنعتى آذربايجان شرقى ، عضو شوراى ارتباطات و روابط عمومى وزارت صنعت، معدن و تجارت انتخاب شد.

آرمان تبریز-طی ابلاغیه از سوى مدیر کل دفتر ارتباطات وزارت صمت مدیر روابط عمومى شهرکهاى صنعتى آذربایجان شرقى ، عضو شوراى ارتباطات و روابط عمومى وزارت صنعت، معدن و تجارت انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛در ابلاغیه وحید تاج مهر مدیر روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان شرقی آمده است :
با عنایت به اینکه در آغاز گام دوم انقلاب اسلامی و برهه حساس اعلام جهاد تبیین توسط مقام معظم رهبری قرار داریم و لزوم فعال سازی همه ظرفیت‌های رسانه و اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت جهت تحقق شعار سال و با نظر به تعهد و تجارب و عملکرد مثبت شما بدین وسیله به موجب این حکم جنابعالی به عنوان عضو شورای ارتباطات و روابط عمومی وزارت صمت منصوب می‌شوید. امید است با اتکا به عنایت خداوند متعال همه تلاش ها و کوشش های خود را در جهت تحقق هر چه بیشتر و برجسته‌تر اهداف والای وزارت صمت به کار بندید. ضروری است با سرلوحه قرار دادن راهبرد تفکر توکل و تلاش در انجام امور و حضور مستمر در جلسات شورا و با ساماندهی متفکران و هوشمندانه تمام امکانات به همراه برنامه ریزی اصولی و هدفمند نسبت به انجام وظایفی زیر مجدانه کوشش نمایید .
۱.حضور در جلسات شورای ارتباطات.
۲. تشکیل کارگروه‌های تخصصی حول محور موضوعات تخصصی مربوطه.
۳. رصد ، پایش و تحلیل رویدادهای اخبار و برنامه های مربوط به حوزه تخصصی و گزارش هفتگی به مرکز ارتباطات.
۴. هماهنگی با ادارات مرکز ارتباطات وزارت صمت
از خداوند تبارک و تعالی و موفقیت جنابعالی را در انجام امور محوله مسئلت می نماییم