انتصاب سرپرست معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی
انتصاب سرپرست معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی
آرمان تبریز-با حُکم«جابر ابوالفتح زاده» مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی، «غلامرضا علیزاده» به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی و آموزشی این اداره کل منصوب و معارفه شد.

 

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ در مراسمی که به همین مناسبت صبح امروز، چهارشنبه در اتاق معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برگزار شد، مدیرکل بنیاد استان حُکم غلامرضا علیزاده را به او اهدا کرد. در این مراسم، «جعفر پورجعفر» و «صابر آقایی» مشاوران مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی، ابوالفتح زاده را هنگام اهدای حُکم همراهی کردند.

پیش تر خودِ جابر ابوالفتح زاده عهده دار مسئولیت معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی بود که ۲۲ فروردین امسال به عنوان مدیرکل بنیاد استان منصوب شد. از آن تاریخ تاکنون این معاونت با راهبری ابوالفتح زاده و تحت مسئولیت «مختار دادرس» در کسوت جانشین معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد استان، اداره می شد.

سرپرست معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی، متولد ۱۳۵۱ ورزقان و دانشجوی دکتری رشتۀ «مدیریت رفتار سازمانی» است.

او که فرزند شهید «اباذر علیزاده» (پدر) و شهیده «عزّت النّساء آل طاها» (مادر) است، قبلاً معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تبریز بود.

در این مراسم همچنین «اکبر صمدی آذر» به عنوان سرپرست ادارۀ اسناد، انتشارات و هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی معرفی شد.

صمدی آذر متولد ۱۳۴۹ عجب شیر و دانش آموختۀ زبان و ادبیات فارسی در مقطع کارشناسی است.

او که سابقه رزمندگی و حضور در جبهه ‌های جنگ تحمیلی را دارد، سرپرستی معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه و مدیریت کانون شاهد مراغه را در کارنامۀ اجرایی خود داشته و پیش از انتصاب به عنوان سرپرستی ادارۀ اسناد، انتشارات و هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی، کارشناس این اداره بود.