برگزاری آئین تکریم و تجلیل از پیشکسوتان آذربایجان شرقی در هفته دفاع مقدس
برگزاری آئین تکریم و تجلیل از پیشکسوتان آذربایجان شرقی در هفته دفاع مقدس
آرمان تبریز-امیر «عباسی» گفت: همزمان با سراسر کشور، آیین تکریم و تجلیل از جمعی از رزمندگان پیشکسوت آذربایجان شرقی روز ۳۰ شهریور سال جاری در تبریز و شهرستان‌های استان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ما از تبریز، امیر دریادار دوم «رضا عباسی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان شرقی امروز (سه‌شنبه) در نشست هماهنگی برگزاری آیین تکریم و تجلیل از جمعی از پیشکسوتان دوران جنگ تحمیلی در هفته دفاع مقدس اظهار داشت: به فضل الهی همزمان با سراسر کشور، آیین تکریم و تجلیل از جمعی از رزمندگان پیشکسوت آذربایجان شرقی روز ۳۰ شهریور سال جاری در تبریز و شهرستان‌های استان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه در این آیین از فرمایشات و بیانات فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای عزیز بهره‌مند خواهیم شد، افزود: امیدواریم با همکاری کلیه دستگاه‌های سطح استان شاهد برگزاری شایسته این مراسم باشیم.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان شرقی تاکید کرد: ۴۲ برنامه محوری برای گرامیداشت چهل و دومین سالروز ایام‌الله هفته دفاع مقدس امسال پیش‌بینی شده که با همکاری نهادهای مختلف استان و با شعار راهبردی «ما مقاوم هستیم» اجرایی خواهد شد.