با آغاز گازرسانی به ۱۰ روستای باقیمانده، هریس در آستانه شهر سبز قرار گرفت
با آغاز گازرسانی به ۱۰ روستای باقیمانده، هریس در آستانه شهر سبز قرار گرفت
آرمان تبریز-مراسم آغاز عملیات گازرسانی به 10 روستا با حضور نماینده مردم هریس در مجلس شورای اسلامی، فرماندارو جمعی از مسئولین و اهالی محترم روستای بشیر برگزار گردید.
آرمان تبریز-مراسم آغاز عملیات گازرسانی به ۱۰ روستا با حضور نماینده مردم هریس در مجلس شورای اسلامی، فرماندارو جمعی از مسئولین و اهالی محترم روستای بشیر برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ در آیین آغاز پروژه گازرسانی به ۱۰ روستای باقیمانده شهر هریس، مدیرعامل این شرکت گفت: هم اکنون تمامی شهرها و حدود ۹۷ درصد خانوار روستایی شهرستان هریس از نعمت گاز طبیعی بهره مند می باشند.

سیدرضا رهنمای توحیدی ادامه داد: با به ثمر رسیدن پروژه گازرسانی به ۱۰ روستای باقیمانده این شهرستان، شاهد بهره مندی تمامی خانوار شهرستان هریس از نعمت گاز طبیعی خواهیم بود.

وی اظهار داشت: سرانه گازرسانی به هر خانوار  در این پروژه حدود ۱۲۰ میلیون ریال می باشد.

توحیدی با اشاره به برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی در توزیع عادلانه رفاه در اقصی نقاط کشور تصریح کرد: در سایه این نظام و در گذران ۴۰ سال در سطح کشور بیش از ۲۳ میلیون مشترک تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفته اند که در برخی موارد برای تأمین گاز این مشترکین، صعب العبورترین مسیرهای کوهستانی و سنگی نیز شکافته شده تا شاهد بهره مندی شهرها و روستاهای کشور از نعمت پاک و ارزان گاز طبیعی باشیم.