برگزاری کارگاه آموزشی خانواده، اخلاق و امنیت در فضای مجازی در فرهنگسرای الغدیر
برگزاری کارگاه آموزشی خانواده، اخلاق و امنیت در فضای مجازی در فرهنگسرای الغدیر
آرمان تبریز-کارگاه آموزشی با محوریت "خانواده، اخلاق و امنیت در فضای مجازی" با همکاری فرهنگسرای الغدیر و پلیس فتای استان برگزار می شود.

آرمان تبریز-کارگاه آموزشی با محوریت “خانواده، اخلاق و امنیت در فضای مجازی” با همکاری فرهنگسرای الغدیر و پلیس فتای استان برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛این کارگاه آموزشی رایگان از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲ روز دوشنبه ۲۰ خرداد در سالن اجرای فرهنگسرای الغدیر برگزار می شود.

در این کارگاه آموزشی علاوه بر ارائه راهکارهای امنیتی در فضای مجازی، درباره نحوه استفاده اصولی فرزندان از شبکه های مجازی و شیوه‌های کنترل آنها توسط والدین مطالبی ارائه می شود.

گفتنی است، گسترش روزافزون اطلاعات و فضای مجازی در سال‌های اخیر تأثیر بسیاری در ابعاد مختلف بر خانواده داشته است. تأثیراتی که در کنار مزیت‌های خود، آسیب‌هایی را هم به‌دنبال داشته و دغدغه‌ها و نگرانی‌هایی را بر خانواده‌ها تحمیل کرده است، موضوعی که در تمام جوامع موضوعیت داشته و محدود به جامعه و یا اقلیتی خاص نمی‌شود.

به همین منظور فرهنگسرای بزرگ الغدیر جهت شناسایی معضلات و آسیب‌های فضای مجازی بر خانواده و ارائه راهکارها، کارگاه آموزشی با محوریت «خانواده، اخلاق و امنیت در فضای مجازی» را با مشارکت پلیس فتای استان اقدام برگزار می کند.