صرف هزینه ۸ میلیاردی برای ساختمان مرکز خدمات حوزه های علمیه
صرف هزینه ۸ میلیاردی برای ساختمان مرکز خدمات حوزه های علمیه
آرمان تبریز-معاون هماهنگی امور بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی از صرف هزینه 8 میلیاردی برای ساختمان مرکز خدمات حوزه های علمیه استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛بهارک نصر صبح امروز در دیدار جانشین ریاست و معاون مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کشور و مدیر مرکز خدمات حوزه علمیه استان اظهار کرد: اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استان در سال جاری حدود ۲۷ درصد رشد داشته که امیدواریم میزان تخصیص این اعتبارات نیز بهتر از گذشته باشد.
وی افزود: تخصیص اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استان در سال گذشته به میزان ۵۰ درصد بوده و بخش عمده ای از این تخصیص نیز به صورت اوراق خزانه اسلامی صورت گرفت.
نصر تصریح کرد: تا کنون برای تکمیل ساختمان مرکز خدمات حوزه های علمیه استان ۸ میلیارد تومان هزینه صرف شده است.
معاون هماهنگی امور بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی اذعان داشت: رویکرد ما در سازمان این است که اعتبارات، به سمت پروژه های نیمه تمامی که درصد پیشرفت بالاتر و حالت استراتژیک و اثرگذاری بیشتری دارند، سوق یابد.
وی خاطرنشان ساخت: حتی المقدور تمام تلاش خود را در جهت تامین اعتبار لازم برای تکمیل ساختمان مرکز خدمات حوزه های علمیه استان به کار خواهیم بست.
مظلومیت ساختمان های اداری شهر تبریز!
در این دیدار سید علا رفیعی، جانشین ریاست و معاون مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کشور با اشاره به وضعیت نه چندان مطلوب ساختمان مرکز خدمات حوزه های علمیه استان آذربایجان شرقی گفت: به نظر می رسد شهر تبریز نسبت به تکمیل و تجهیز ساختمان های اداری مظلوم واقع شده است که علت اصلی آن محدودیت منابع و اعتبارات دولتی است.