دستگیری اراذل و اوباش در تبریز
دستگیری اراذل و اوباش در تبریز
آرمان تبریز-فرمانده انتظامي تبریز از دستگیری 7 نفر از اراذل و اوباش که با عربده کشی امنیت و آرامش شهروندان این شهر را به مخاطره انداخته بودند، خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛سرهنگ ” رمضان الهوردیان ” گفت: درپی تماس تعدادی از شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر اینکه افرادی با قمه کشی اقدام به قدرت نمایی، ایجاد وحشت در یکی از محلات کرده و با تخریب خودروهای عبوری و پارک شده و همچنین فحاشی باعث رعب و وحشت اهالی و سلب آسایش آنان شده اند، بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.
وی افزود: در تحقیقات اولیه صحت موضوع مورد تایید قرار گرفت و با توجه به اهمیت موضوع، اکیپ های ویژه ای به محل مورد نظر اعزام شدند.
وی اضافه کرد: ماموران کلانتری ۲۱ تبریز با شیوه های پلیسی، مخفیگاه متهمان را شناسایی و پس از هماهنگی قضائی، طی ۴ فقره عملیات غافلگیرانه، ۷ نفراز اراذل و اوباش نوظهور و گردنکش را به اتهام قدرت نمایی و تخریب اموال و خودروها دستگیر کردند .
فرمانده انتظامی تبریز با بیان اینکه این افرد پس از تشکیل پرونده به همراه اموال ممنوعه کشف شده به مرجع قضائی معرفی شدند، تاکید کرد: امنیت و آرامش جامعه خط قرمز پلیس است و چنانچه کسانی بخواهند در این آرامش و آسایش اختلال ایجاد کند با پاسخ قاطع و سخت پلیس مواجه خواهند شد.