اتمام آسفالت‌ریزی طرح اصلاح هندسی مقابل ورودی بیمارستان مردانی آذر
اتمام آسفالت‌ریزی طرح اصلاح هندسی مقابل ورودی بیمارستان مردانی آذر
آرمان تبریز-شهردار منطقه ۹ گفت: عملیات آسفالت‌ریزی طرح اصلاح هندسی و ساماندهی مقابل ورودی بیمارستان مردانی آذر با توزیع ۳۲۸ تن آسفالت به پایان رسید.

 

به گزارش خبرنگار ما در تبریز ، محمد حسین‌زاده با اعلام این خبر ابراز کرد: عملیات ساماندهی و اصلاح هندسی مقابل ورودی بیمارستان کودکان زهرا مردانی آذر با هدف ساماندهی معابر منتهی به این بیمارستان و افزایش ضریب ایمنی وسائط نقلیه مراجعان و شهروندان به اجرا درآمد.

حسین زاده افزود: در بازدیدهای میدانی صورت گرفته در خصوص مسیرهای دسترسی به بیمارستان مردانی آذر و مخاطرات ترافیکی موجود، انجام مطالعات کارشناسی در دستور کار این شهرداری گرفت و با ارائه طرح متناسب ساماندهی و اصلاح هندسی محل مذکور از سوی کارشناسان حوزه حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز، این طرح با همت کارشناسان ذیربط عملیاتی شد.

وی تصریح کرد: در گام نخست با کسب مجوزهای قانونی، اقدام به جابجائی درختان مقابل این بیمارستان شده و فضای لازم جهت ساماندهی این محدوده ایجاد شد.

شهردار منطقه ۹ اجرای دور برگردان جدید و جابجایی دور برگردان حاضر را از جمله اقدامات این طرح برشمرد که باعث ایمن‌سازی و رفع گره در این محدوده و کاهش مخاطرات جانی و مالی شهروندان شده و دسترسی به بلوار شهدای سلامت و مراکز درمانی سطح حوزه را تسهیل می‌کند.