سازمان مدیریت پسماند یک سازمان وسیع، مهم و استراتژیک است
سازمان مدیریت پسماند یک سازمان وسیع، مهم و استراتژیک است
آرمان تبریز-رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر تبریز سازمان مدیریت پسماند را یکی از سازمان‌های مهم، وسیع و استراتژیک شهرداری تبریز خواند.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛پرویز هادی در نشستی که در سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز برگزار شد، اظهار کرد: کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر تبریز، همه توان و همت خود را در راستای حل مشکلات و مسائل این سازمان به کار خواهد گرفت.

احد صادقی، عضو شورای اسلامی شهر تبریز نیز در این جلسه، افزود: شورای ششم همیشه سعی در برداشتن قدم‌های عملیاتی دارد و از اقدامات زیرساختی حمایت و استقبال می‌کند. سازمان مدیریت پسماند نیز در خصوص کنترل و ساماندهی سگ‌های بلاصاحب عملکرد مناسبی دارد.

صادقی خاطرنشان کرد: سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز باید در بحث نظارت بر پیمان‌های خدمات شهری، به سمت نظارت‌های پیشرفته و تکنولوژی‌محور پیش رود.

جواد صدیقی، معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز نیز در این نشست در مورد سگ‌های بلاصاحب، اظهار کرد: یکی از معضلات اداره شهر، سگ‌های بلاصاحب است که ما سعی داریم این مشکل را به صورت زیرساختی حل کنیم تا جمعیت این سگ‌ها کنترل شود و از تهدید به وجود آمده، فرصتی مناسب به دست بیاوریم.

حبیبه هراتی سرپرست سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز نیز در این جلسه گزارشی از پیشرفت پروژه مرکز دفن مهندسی و بهداشتی ارائه داد و در خصوص نخاله‌گاه‌های تبریز بیان کرد: در حال حاضر از چهار نخاله‌گاه موجود، دو مورد در حال استفاده است و دو مورد دیگر نیز در روزهای آینده و پس از احداث مسیرهای دسترسی، قابل استفاده خواهد بود.

هراتی خاطرنشان کرد: ما در سازمان مدیریت پسماند با برنامه‌ای مدون و فشرده در راستای پیشبرد اهداف سازمانی و ساخت آرمانشهر تبریز تلاش می‌کنیم و از شورای اسلامی شهر تبریز و کمیسیون خدمات شهری، انتظار حمایت‌های مضاعف داریم.