افتتاح پروژه روگذر ارتش (شهید فلاحی) در موعد مقرر
افتتاح پروژه روگذر ارتش (شهید فلاحی) در موعد مقرر
آرمان تبریز-شهردار منطقه ۳ تبریز از پیشرفت ۶۵ درصدی پروژه تقاطع غیرهمسطح شهیدای فلاحی (ارتش) خبر داد و گفت: این پروژه یکی از مهمترین پروژه‌های عمرانی شهرداری تبریز است و با تلاش شبانه‌روزی همکاران طبق روز شمار تعیین شده و در موعد مقرر افتتاح خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ اکبر پورخردمند با اعلام این مطلب گفت: با تلاش شبانه روزی همکاران در سازمان عمران و شهرداری منطقه ۳ و پیگیری‌ها و نظارت مستمر، پروژه روگذر ارتش با پیشرفت ۶۵ درصدی در حال اجراست که این پیشرفت با زمان‌بندی متناسب محقق شده است.

شهردار منطقه ۳ در ادامه به تسریع در اجرای عملیات عمرانی روگذر ارتش (شهید فلاحی) تاکید کرد و گفت: این پروژه طی یک و نیم سال گذشته تنها ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشت که با روی کار آمدن مدیریت جدید در حوزه شهرداری و با خلع ید از پیمانکار و سپردن پروژه به سازمان عمران شهرداری اکنون این روگذر با تلاش شبانه روزی همکاران در سازمان عمران شهرداری و پیگیری‌ها و نظارت مستمر، با پیشرفت ۶۵ درصدی در حال اجراست.

وی ادامه داد: قبل از اینکه از پیمانکار قبلی خلع ید شود، عملیات عمرانی تنها دو پایه از هشت پایه این روگذر انجام شده بود که با تحویل پروژه به سازمان عمران و تامین مالی پروژه از سوی شهرداری منطقه ۳ و همچنین سرکشی و نظارت بر روند پیشرفت این پروژه، طی چند ماه گذشته عملیات عمرانی شش پایه دیگر به اتمام رسیده و پروژه آماده عرشه گذاری است.

شهردار منطقه ۳ تبریز بیان کرد: به جد پیگیر اجرای پروژه هستیم و با ورود تیرهای عرشه روگذر به محل پروژه این نوید را می‌دهیم که طبق برنامه اعلام شده، این پروژه در زمان تعیین شده افتتاح می‌شود.

پورخردمند در ادامه افزود: پروژه تقاطع غیر همسطح شهید فلاحی به طول ۵۵۰ متر به طول عرشه ۱۹۰ متر و عرض ۱۶ متر در هفت دهانه و با ۸۰ شمع در حال اجرا است که امیدواریم در روزهای آینده شاهد عرشه گذاری این روگذر باشیم.

روزشمار این پروژه ترافیکی مهم که یکی از مطالبات شهروندان است، نصب شده و تا ۸۵ روز آینده آماده بهره برداری می‌شود.