تمدید مهلت ثبت‌نام پذیرش دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی
تمدید مهلت ثبت‌نام پذیرش دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی
آرمان تبریز-رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی از تمدید مهلت ثبت‌نام پذیرش دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی تا 14 تیرماه 1401 خبر داد.

آرمان تبریز-رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی از تمدید مهلت ثبت‌نام پذیرش دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی تا ۱۴ تیرماه ۱۴۰۱ خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛دکترعابدزاده با اعلام این خبر افزود: این دانشگاه در ۱۲۹ کد رشته محل  کارشناسی ناپیوسته در گروه های آموزشی صنعت، مدیریت و خدمات اجتماعی، کشاورزی و فرهنگ و هنر از ۱ تیرماه ۱۴۰۱در ۱۶ مرکز آموزش علمی کاربردی در سطح استان پذیرش دانشجو داشته و پذیرش این دوره ها تا ۱۴ تیرماه ادامه دارد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی در ادامه  با بیان اینکه در این دوره از پذیرش دانشجو رشته های مورد نیاز بازار کار استان احصا شده گفت: بر این اساس بیش از ۵۰  کد رشته جدید بر اساس مشاغل نوظهور و مطابق با سلیقه جوانان در استان پذیرش دانشجو انجام می شود.

وی در ادامه بیان داشت: رشته‌های متنوعی برای اولین بار در سطح استان به مجموعه رشته‌های کارشناسی ناپیوسته مراکز آموزش علمی کاربردی استان اضافه شده است؛ از جمله:  مربی‌گری والیبال، مربیگری پایه پرورش اندام،  مربیگری پایه کوه‌پیمایی و کوهنوردی، مربی‌گری هندبال، مربیگری شطرنج، مربیگری تکواندو، داوری ورزشی- ورزش های توپ و تور، توسعه‌دهنده وب، کسب و کارهای دیجیتالی، پشتیبانی سیستم های رایانه ای، پشتیبانی وب و شبکه‌های اجتماعی، تولید محتوای دیجیتالی، تولید و مدیریت محتوا،  سامانه‌های نرم افزاری، فناوری طراحی و مدیریت پایگاه داده،  اتوماسیون صنعتی، تعمیر و نگهداری گیربکس،  طراحی و توسعه برند، حقوق بیمه، حقوق بورس، حقوق خدمات مالی و…

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی اظهار داشت:‌ متقاضیان ضرورت دارد که در مهلت در نظرگرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، به درگاه اطلاع رسانی  سازمان سنجش به نشانی  sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در پذیرش دوره مذکور اقدام کنند.

همچنین متقاضیانی که قبلاً ثبت نام خود را تکمیل و کدرهگیری دریافت کرده اند، در صورت تمایل می توانند تا تاریخ فوق نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.

 دکتر عابدزاده اضافه کرد متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان به نشانی az.uast.ac.ir مراجعه و یا آدرس مراکز آموزش علمی کاربردی استان مراجعه نمایند.