مرکز همایش‌های بین‌المللی تبریز، کانونی کم‌نظیر برای اهالی فرهنگ و هنر
مرکز همایش‌های بین‌المللی تبریز، کانونی کم‌نظیر برای اهالی فرهنگ و هنر
آرمان تبریز: مرکز همایش‌های بین‌المللی تبریز، هر شب میزبان خیل عظیمی از اهالی هنردوست تبریز و شهرهای همجوار است.
به گزارش آرمان تبریز، محمد حسین‌زاده شهردار منطقه ۹ تبریز اظهار کرد: با فروکش کردن همه‌گیری بیماری کرونا بار دیگر این مرکز، محل برگزاری کنسرت‌ها، همایش‌ها و سمینارهای فرهنگی و علمی بوده و منشأ خیر و برکت برای شهرمان است.
شهردار منطقه ۹ تصریح کرد: مرکز همایش‌های بین المللی تبریز به عنوان بزرگترین و بی‌نظیرترین زیرساخت فرهنگی در شمالغرب کشور نیازمند توجه ویژه مدیریت کلان شهری و استانی نسبت به تزریق منابع مالی لازم جهت تکمیل و بهره‌برداری کامل است.
وی با اشاره به ضرورت تکمیل فاز بعدی این مرکز تصریح کرد: با تکمیل و تجهیز بخش‌های جانبی این مرکز از قبیل: رستوران، پارکینگ و نیز سیستم‌های تأسیساتی و رفاهی مورد نیاز، میزبانی شایسته از میهمانان داخلی و خارجی محقق شده و این مرکز به عنوان مجموعه‌ای بی‌نقص در اختیار برگزارکنندگان برنامه‌های متنوع علمی و فرهنگی خواهد بود.
حسین‌زاده در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت حفظ و حراست این مرکز، اظهار کرد: مرکز همایش‌های بین المللی تبریز به عنوان بزرگترین مرکز فرهنگی شمالغرب کشور به پشتوانه حفظ و حراست مناسب، کانونی کم نظیر برای اهالی فرهنگ و هنر تبریزی خواهد بود؛ از این رو لازم است امر ایمنی این مرکز از جنبه‌های گوناگون مورد مطالعه قرار گرفته و در رأس امور جاری باشد.