توزیع سه هزار و ۶۳۰ تن آسفالت در معابر حوزه استحفاظی منطقه ۹ در ماه گذشته
توزیع سه هزار و ۶۳۰ تن آسفالت در معابر حوزه استحفاظی منطقه ۹ در ماه گذشته
آرمان تبریز: در خرداد سال جاری سه هزار و ۶۳۰ تن آسفالت با هدف ساماندهی و بهسازی معابر حوزه استحفاظی شهرداری منطقه ۹ تبریز توسط اکیپ‌های معاونت فنی و عمرانی این منطقه توزیع شده است.
به گزارش آرمان تبریز، محمد حسین زاده شهردار منطقه ۹ با اشاره به اهمیت بهسازی معابر و تسهیل در تردد وسایل نقلیه، گفت: با هدف کاهش و روان‌سازی ترافیک، ایمنی در تردد شهروندان، وسایل نقلیه و همچنین بهسازی معابر، عملیات زیرسازی، ترمیم و آسفالت‌ریزی معابر حوزه استحفاظی شهرداری منطقه ۹ توسط اکیپ‌های معاونت‌های فنی و عمرانی این شهرداری در حال اجرا است.
وی افزود: ارائه خدمات محله‌ای در شهرک خاوران همواره در دستور کار معاونت‌های خدمات شهری و عمرانی این منطقه بوده و در این راستا تلاش می‌شود بر حسب اولویت و نیاز محلات نسبت به ارائه خدمات اقدام شود.
شهردار منطقه ۹ اظهار کرد: سه هزار و ۶۳۰ تن آسفالت در خرداد سال ۱۴۰۱ در معابر و شریان‌های اصلی و همچنین محلات این حوزه توزیع شده است.
حسین زاده خاطرنشان کرد: اجرای عملیات لکه‌گیری آسفالت معابر در سطح منطقه ۹ تداوم دارد و برنامه‌ریزی برای اجرای عملیات آسفالت‌ریزی در معابری که دارای سکنه هستند، آغاز شده است.