سفر قاضی‌زاده هاشمی به بستان‌آباد به نمایندگی از هیئت دولت/ دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران بستان‌آباد
سفر قاضی‌زاده هاشمی به بستان‌آباد به نمایندگی از هیئت دولت/ دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران بستان‌آباد
آرمان تبریز-معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران که به نمایندگی از هیئت دولت به شهرستان بستان‌آباد سفر کرده است روز پنجشنبه 12 خرداد ماه با خانواده معظم شهدا و ایثارگران دیدار و گفت‌وگو کرد.

آرمان تبریز-معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران که به نمایندگی از هیئت دولت به شهرستان بستان‌آباد سفر کرده است روز پنجشنبه ۱۲ خرداد ماه با خانواده معظم شهدا و ایثارگران دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ دکتر سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در دیدار با پدر شهید «محمدحسین توانا حاج‌آقا» در روستای حاج‌آقا بستان‌آباد ضمن تجلیل از مقام شهدا، گفت: دعای خیر پدران و مادران شهدا کشور را حفظ کرده است و پیشرفت و اقتدار نظام اسلامی به برکت صبر و فداکاری خانواده معظم شهدا است.
معاون رئیس جمهور همچنین به دیدار مادر شهید «حسن بزرگی حاج‌آقا» رفت و سلام رئیس جمهور را به خانواده شهدا و ایثارگران ابلاغ کرد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در این دیدارها با اهدای لوح تقدیر از صبر و استقامت خانواده معظم شهدا و ایثارگران تجلیل کرد.
دکتر قاضی‌زاده هاشمی در سفر به استان آذربایجان شرقی با حضور در گلزار مطهر شهدای گمنام بستان‌آباد با قرائت فاتحه و نثار شاخه‌های گل به مقام والای شهدا ادای احترام کرد.
معاون رئیس جمهور در این سفر از تالاب قوری گل نیز بازدید کرد و در جریان مشکلات این تالاب قرار گرفت و بر پیگیری و طرح موضوع در شورای اداری استان به منظور تخصیص اعتبار مورد نیاز بر حل مشکل هدر رفت و برداشت‌های غیر مجاز در مسیر تأکید کرد.