سرپرست شرکت گاز استان آذربایجان شرقی خبر داد:  سرانه آموزش کارکنان رشد ۴۰ درصدی دارد
سرپرست شرکت گاز استان آذربایجان شرقی خبر داد:  سرانه آموزش کارکنان رشد ۴۰ درصدی دارد
آرمان تبریز-مقایسه سرانه آموزش کارکنان در سال 1400 با سال 99، حاکی از رشد 40 درصدی است.

 به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛نادر کمالی با اعلام این خبر گفت: با توجه به اهمّیت آموزش در ارتقای توانمندی کارکنان و همگامی با تغییرات حوزه علم و تکنولوژی، برگزاری دوره های آموزشی مدوّن و اثربخش جزو اهداف شرکت گاز است.
وی با اشاره به عملکرد یکسال گذشته شرکت در آموزش کارکنان افزود: در سال ۱۴۰۰ با برگزاری ۱۴۷ دوره آموزشی، ۱۴۰۸۱۳ نفر ساعت از آموزش اثربخش بهره مند شده اند.
کمالی اظهار داشت: دوره های برگزار شده شامل دوره های شغلی / تخصصی، بهبود مدیریت، عمومی و فرهنگی و حوزه HSE بوده است.
وی تصریح کرد: تمامی نیازهای توسعه ای مدیران و کارکنان بر اساس تعیین نیازها با هدف تحقق شایستگی های عمومی و تخصصی بر اساس استاندارد بین المللی مدیریت کیفیت برگزار و پایش می گردد.

سرپرست شرکت گاز استان درخصوص سایر اقدامات شاخص حوزه آموزش توضیح داد: اخذ مجوز تاسیس آموزش مرکز جوار کارگاهی برای اولین بار در سطح شرکت های گاز استانی، انعقاد تفاهم نامه همکاری با سازمان مدیریت و صنعتی استان، برگزاری دوره های طرح جانشین پروری به صورت پایلوت در سطح شرکت های گاز استانی، بازنگری و داوری ۷۸ محتوای آموزشی تدوین شده در مشاغل پیمانکاری، انتخاب مرکز آموزش شرکت گاز استان به عنوان مرکز آموزش نمونه در بین دستگاه های اجرایی استان، بازنگری دستورالعمل های مرکز آموزش در راستای کسب استاندارد ISO10015-2019 و… از جمله اقدامات شاخص در حوزه آموزشی می باشد.