تثبیت قیمتها با توزیع کالا‌های اساسی در آذربایجان شرقی
تثبیت قیمتها با توزیع کالا‌های اساسی در آذربایجان شرقی
آرمان تبریز-رئيس سازمان جهاد کشاورزي آذربايجان شرقي گفت: اجراي طرح مردمي سازي پرداخت عادلانه يارانه ها و توزيع مناسب کالا‌هاي اساسي، آثار مثبتي بر تثبيت قيمت‌ها خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛، مهندس اکبر فتحی در استودیوی بخش خبری شبکه سهند ضمن اظهار این مطلب افزود: کالا‌های اساسی و ضروری مردم شامل گوشت قرمز، مرغ، برنج، شکر، قند و روغن در مراکز عرضه توزیع شده و آرامش نسبی در بازار برقرار است.

وی ادامه داد: از طریق شرکت بازرگانی دولتی ایران، مجوز عرضه ۷ هزار و ۶۰۰ تن شکر و برنج اخذ شده و با قیمت مصوب قبلی، در شهرستانهای استان در حال توزیع است.

رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه اجرای طرح مردمی‌سازی پرداخت عادلانه یارانه‌ها و توزیع مناسب کالاهای اساسی، آثار مثبتی بر تثبیت قیمت‌ها دارد

اکبر فتحی در یک گفت و گوی خبری افزود: کالاهای اساسی و ضروری مردم شامل گوشت قرمز، مرغ، برنج، شکر، قند و روغن در مراکز عرضه توزیع شده و آرامش نسبی در بازار برقرار است اضافه کرد: همراهی کامل مردم با طرح مردمی سازی یارانه ها موجب آرامش نسبی بازار در آذربایجان شرقی شده است.

مهندس فتحی با بیان اینکه در روزهای گذشته همه تلاشهای لازم برای تامین کالاهای اساسی در سطح استان انجام شده است، گفت: کارخانجات قندریز توزیع یکهزار و ۲۰۰ تن قند را در سطح استان آغاز کرده اند.

وی ادامه داد: در تولید مرغ و تخم مرغ نیز واحدهای مرغداری استان با ظرفیت کامل کار می کنند و هیچ کمبودی از این بابت در بازار نداریم.

رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان‌شرقی افزود: در ۲ روز ابتدایی اجرای طرح مردمی سازی یارانه ها در مورد روغن خوراکی نگرانی هایی وجود داشت که آن هم اکنون حل شده و ماهانه هشت هزار تن از این کالا به بازار استان تزریق می شود.