معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس خبر داد:برگزاری اولین نمایشگاه مد و لباس در منطقه آزاد ارس
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس خبر داد:برگزاری اولین نمایشگاه مد و لباس در منطقه آزاد ارس
آرمان تبریز-معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس، گفت: اولین دوره نمایشگاه بزرگ مد و لباس ایرانی - اسلامی در منطقه آزاد ارس برگزار می شود.

آرمان تبریز-معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس، گفت: اولین دوره نمایشگاه بزرگ مد و لباس ایرانی – اسلامی در منطقه آزاد ارس برگزار می شود.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز،، یوسف داداش زاده، عنوان کرد: اولین نمایشگاه بزرگ مد و لباس ایرانی – اسلامی در راستای حمایت از تولید داخلی ورونق فروش محصولات ایرانی توسط معاونت فرهنگی،اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد ارس و با مشارکت تولیدکنندگان داخلی برگزار می شود.
وی افزود: این نمایشگاه با حضور برندهای ایرانی در مجتمع تجاری ستارخان ارس، میزبان علاقمندان به مد و لباس و گردشگران منطقه آزاد ارس خواهد بود.
داداش زاده، با اشاره به محصولات مورد ارائه در این نمایشگاه، خاطرنشان کرد: انواع مانتو، شال و روسری، کیف و کفش، کت و شلوار و زیورآلات تولید داخلی در معرض دید عموم مردم قرار می گیرد.
وی تصریح کرد: با فعالیت برندهای مختلف کیف، کفش و لباس در منطقه آزاد ارس و افزایش تولید پوشاک و منسوجات در این منطقه، لزوم معرفی برندهای ایرانی تولیدکننده لباس بیش از پیش احساس می شود و با توجه به شعار امسال مبنی بر «رونق تولید»، سازمان منطقه آزاد ارس اقدام به برگزاری این نمایشگاه کرده است.
وی در پایان گفت: حضور در این نمایشگاه برای عموم مردم آزاد است و علاقمندان می توانند از ۱۵ الی ۱۷ خرداد ۹۸ و از ساعت ۱۱ تا ۲۲ از نمایشگاه بزرگ مد و لباس ایرانی – اسلامی دیدن کنند.