شورا و شهرداری از کدام پهلوانان تبریز تجلیل کردند؟
شورا و شهرداری از کدام پهلوانان تبریز تجلیل کردند؟
آرمان تبریز-باحضور شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، از ۱۸ تن از پهلوانان و پیشکسوتان ورزش زورخانه‌ای و پهلوانی تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ شامگاه امروز زورخانه جهان‌پهلوان تختی تبریز شاهد برگزاری مراسم معنوی گرامیداشت روز فرهنگ پهلوانی و زورخانه‌ای بود که در جریان آن، از ۱۸ تن از پهلوانان و پیشکسوتان این رشته با حضور یعقوب هوشیار، شهردار تبریز، حجت‌الاسلام رسول برگی رئیس شورای شهر و حجت الاسلام سید کاظم زعفرانچیلر، یاسین بجانی، احد صادقی، رضا احمدی و فریدون بابایی اقدم از اعضای شورای شهر و همچنین حجت‌الاسلام تاج‌الدینی نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم که پرویز هادی رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر تبریز وارد گود شده و همراه دیگر ورزشکاران به اجرای حرکات ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای پرداخت، از مهدی پرتویار، محسن ناصحی و علی اصغر سفیدی به عنوان مرشدان زورخانه تجلیل شد.
در ادامه کار نیز از علی جهانگیری، میرحبیب پور ابراهیمی، حمید قصاب مظفری، مرتضی قزوینیان، صمد نژد نجفیان، هوشنگ مطیع شرعی، جمشید حقیقت پرست، جعفر نوری، خلیل بهنام، سیاوش عبدالله زاده، علی اکبر عبهر صبح، محمد علیپور، حسین محسنی، علی دهقان و سید سجادی به عنوان پهلوانان و پیشکسوتان ورزش زورخانه‌ای و پهلوانی تبریز تجلیل شد.
این برنامه به همت معاونت ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز برگزار شد.