توضیحات مدیرعامل سازمان آتش نشانی درخصوص واژگونی دستگاه حفاری دربلوار نیایش تبریز
توضیحات مدیرعامل سازمان آتش نشانی درخصوص واژگونی دستگاه حفاری دربلوار نیایش تبریز
آرمان تبریز-مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز با اشاره به حادثه واژگونی دستگاه حفاری در بلوار نیایش گفت: هم اکنون محل وقوع این حادثه توسط عوامل آتش نشانی ایمن سازی شد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز،، علیرضا زبردست در خصوص جزئیات این حادثه اظهار کرد: این حادثه ساعت ۱۱.۲۸ رخ داد و بر این اساس شاهد واژگونی دستگاه حفاری در بلوار نیایش بودیم.

زبردست افزود: بلافاصله حادثه به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی اطلاع رسانی شد و امدادگران ایستگاه شماره ۱۲ و ۱ سازمان آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

او ادامه داد: بر اثر این حادثه یک نفر در اثر واژگونی زیر دستگاه حفاری ماند که سریعا با توجه به نوع حادثه و دستگاه‌های سنگین و هیدرولیک عوامل آتش نشانی موفق شدند حادثه را مدیریت کرده و در سریع ترین زمان ممکن فردی را که زیر دستگاه حفاری محبوس شده بود نجات دهند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز خاطرنشان کرد: در این حادثه با توجه به اینکه دستگاه حفاری واژگون شده بود، سوخت خودرو در حال سر ریز شدن بود که گروه‌های امدادی بحث پیشگیری از حریق را انجام دادند تا جلوی حوادث آتی گرفته شود.