شهردار تبریز خبر داد: تکمیل پارک‌موزه دفاع مقدس تا شهریور
شهردار تبریز خبر داد: تکمیل پارک‌موزه دفاع مقدس تا شهریور
آرمان تبریز-شهردار تبریز از تلاش برای تکمیل پارک موزه دفاع مقدس تا هفته دفاع مقدس (شهریور) خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز، یعقوب هوشیار صبح امروز در جلسه هماهنگی تکمیل پارک‌موزه دفاع مقدس اظهار کرد: در این پروژه برخی مشکلات وجود دارد که باید روی آن‌ها متمرکز شده و حل کنیم.

وی ادامه داد: همچنین یک‌سری عملیات عمرانی داخلی وجود دارد که موسسه عاشورا قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا در کمترین زمان اجرا می‌کند.
شهردار تبریز تاکید کرد: با توجه به اینکه فرصت زیادی تا فرا رسیدن هفته دفاع مقدس باقی نمانده، لازم است عملیات اجرایی تکمیل این پروژه در سریع‌ترین زمان انجام شود تا شاهد بهره‌برداری از آن باشیم.
وی یادآور شد: با امضای تفاهم‌نامه‌های لازم، قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا (ص) می‌تواند در روزهای آینده عملیات اجرایی را آغاز کند.
هوشیار افزود: هر دو هفته یکبار جلسه هماهنگی تکمیل پارک موزه دفاع مقدس در محل همین پارک‌موزه برگزار می‌شود تا گزارشاتی از آخرین وضعیت پروژه ارائه شود.
شهردار تبریز خاطرنشان کرد: این پروژه یکی از پروژه‌های ارزشمند شهرمان است که از ظرفیت‌های ویژه‌ای برخوردار بوده و پس از بهره‌برداری کامل، می‌تواند مورد استفاده شهروندان قرار گرفته و در جذب گردشگر موثر باشد.
در این جلسه همچنین مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گزارشی درباره آخرین اقدامات انجام شده در پارک موزه دفاع مقدس ارائه کرد.