شهردار تبریز خبر داد: عملیاتی‌شدن قرارگاه مسکن از هفته آینده
شهردار تبریز خبر داد: عملیاتی‌شدن قرارگاه مسکن از هفته آینده
آرمان تبریز-شهردار تبریز از آغاز به کار قرارگاه مسکن حاشیه‌نشینی با همراهی استانداری آذربایجان‌شرقی در هفته آتی خبر داد.

آرمان تبریز-شهردار تبریز از آغاز به کار قرارگاه مسکن حاشیه‌نشینی با همراهی استانداری آذربایجان‌شرقی در هفته آتی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ یعقوب هوشیار صبح امروز در جلسه بررسی مشکلات پروژه‌های عمرانی شهرداری منطقه ۴ که با حضور جواد رحمتی معاون فنی و عمرانی استاندار آذربایجان شرقی، اعضای شورای اسلامی شهر، معاونان فنی و عمرانی، حمل و نقل، خدمات شهری و اجرایی، هماهنگی امور مناطق و سازمان‌ها و شهردار منطقه ۴ صورت گرفت، اظهار کرد: برنامه ما ایجاد یک ساختار مدون برای ساماندهی حاشیه نشینی در حوزه مسکن با همراهی استانداری است.

وی افزود: همراهی معاون فنی و عمرانی استاندار با شهرداری تبریز در حوزه مسکن حاشیه‌نشینان جای قدردانی دارند و تلاش داریم از هفته آینده قرارگاه مسکن حاشیه‌نشینی را عملیاتی کنیم.

شهردار تبریز با اشاره به بازدیدهای صورت گرفته توسط معاونت‌های شهرداری اعلام کرد: بخش‌های مختلفی از مدیریت شهری شامل معاونت‌های تخصصی در حوزه شهرسازی، عمرانی، مالی و خدماتی پیش از این جلسه، جلسات مختلفی در منطقه برگزار می‌کنند تا روز پنجشنبه در قرار خدمت منطقه جمع بندی شود.

وی اضافه کرد: تلاش داریم با احصای مشکلات منطقه و دعوت از دیگر نهادهای خدمت‌رسان شهری و درگیر با پروژه‌ها، نسبت به رفع آنها اقدام کنیم.

هوشیار خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی مدیریت شهری، حضور در یکی از مناطق دهگانه شهرداری در روزهای پنج‌شنبه و پیگیری پروژه‌های عمرانی و مشکلات منطقه با حضور استاندار و مدیران کل ادارات است که با یک همگرایی سریع به نفع مردم، مشکلات و مسائل پروژه‌های عمرانی حل شود.

قرار خدمت برنامه ویژه مدیریت شهری تبریز برای حضور در مناطق دهگانه تبریز و احصای مشکلات و بررسی و رفع آنها با حضور استاندار و مدیران کل ادارات و دستگاه‌های خدمت‌رسان شهری است که امروز دومین قرار خدمت در شهرداری منطقه ۴ تبریز در حال اجرا است.