مجمع تشخیص با واردات خودرو موافقت کرد
مجمع تشخیص با واردات خودرو موافقت کرد
آرمان تبریز-اکبری تالارپشتی با اشاره به حضور دکترقالیباف در نشست مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد:

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به اینکه همراه با دکتر قالیباف در نشست مجمع تشخیص مصلحت نظام، حضور یافتیم و دیدگاه مجلس درباره طرح ساماندهی صنعت خودرو، را تشریح کردیم، گفت:در این جلسه مجمع تشخیص، کلیات ماده ۴ طرح ساماندهی صنعت خودرو تصویب شد.
عزت اله اکبری تالارپشتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از تصویب کلیات ماده ۴ طرح ساماندهی صنعت خودرو با حضور دکتر قالیباف در نشست امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد و گفت: پیش از این شورای نگهبان به ماده ۴ طرح مذکور ایراد گرفته بود که مجلس بر مصوبه خود اصرار کرد بنابراین برای تعیین تکلیف این موضوع، مصوبه به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارسال شد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام جمع بندی مناسبی در جلسه امروز داشت، افزود: مجمع تشخیص مصلحت نظام کلیات ماده ۴ طرح ساماندهی خودرو را تصویب کرد اما از آنجا که برخی معتقد بودند این موضوع ایراداتی دارد مقرر شد ایرادات مذکور در کمیسیون های تخصصی برطرف شود.

وی با بیان اینکه براساس ماده مذکور درصورت صادرات خودرو، خدمات خودرو و نیرومحرکه می توان خودرو وارد کرد، تصریح کرد: در جلسه امروز مجمع که با حضور دکتر قالیباف برگزار شد موضوعات تشریح شد و این ماده به رای گذاشته و تصویب شد.

  • منبع خبر : خانه ملت