بررسی رفع مشکل تاسیسات شهری پروژه تقاطع غیر همسطح رسالت- دیزل آباد
بررسی رفع مشکل تاسیسات شهری پروژه تقاطع غیر همسطح رسالت- دیزل آباد
آرمان تبریز-در جلسه ای با حضور جانشین معاون فنی و عمرانی، نمایندگان شرکت آب و فاضلاب و معاونت عمرانی شهرداری منطقه پنج مشکل وجود خط لوله فاضلاب در پروژه تقاطع غیرهمسطح رسالت- دیزل آباد مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛جانشین معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز در این جلسه پروژه تقاطع غیر همسطح رسالت- دیزل آباد را یکی از پروژه‌های فرامنطقه‌ای شهرداری منطقه پنج عنوان کرد وگفت: باید اهتمام جدی در رفع مشکلات احتمالی این پروژه و تسریع در اجرای آن صورت گیرد.

سامان احمد زاده یکی از دغدغه‌های این پروژه را مشکل وجود خط لوله فاضلاب دانست و گفت: نباید اجازه دهیم مشکلاتی که در زمینه جابه‌جایی تاسیسات وجود دارد، باعث کند شدن روند اجرای پروژه شود و در همین راستا خواستار همکاری لازم شرکت آب و فاضلاب در جهت مرتفع نمودن این مشکل در تسریع در روند اجرای پروژه شد.

احمدزاده در ادامه با تاکید بر تعامل و همکاری شرکت های ذیربط در راستای رفع موانع اجرای پروژه از همکاری شرکت آب و فاضلاب نیز در این زمینه قدردانی نمود.

در تداوم جلسه پس از بحث و بررسی و ارائه راه حل هایی توسط حاضرین جلسه تصمیمات لازم در راستای تسریع حل مشکل تاسیسات این پروژه اتخاذ گردید .