روز جهانی قدس روز بیداری اسلامی و مبارزه با ظلم و ستم بیداد ظالمان است
روز جهانی قدس روز بیداری اسلامی و مبارزه با ظلم و ستم بیداد ظالمان است
آرمان تبریز: روز جهانی قدس یادگار ماندگار حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) و نماد رویارویی حق در برابر باطل و مظهر حمایت جهانی از مردم رنج‌ دیده فلسطین است. 

 در روز قدس نه تنها ایران اسلامی وحدت و یکپارچگی خود را در موضوع فلسطین و حمایت از آرمان قدس شریف به مثابه مسأله اول جهان اسلام به نمایش می‌گذارد، بلکه تمام جهان اسلام و سایر ملت‌های آزادی‌خواه و عدالت‌طلب نیز پرچم مقاومت و مبارزه با رژیم صهیونیستی را در این روز باشکوه بر می افرازند تا نقشه شوم معامله قرن نقش برآب شده و فلسطین آزاد از این موج سراسر خروش بیرون آید.

روز قدس فرصتی را در اختیار مردم ایران قرار می‌دهد تا یکپارچه انزجار خود را از ایجاد این رژیم غاصب و دشمنی‌هایش با شکل گیری تمدن نوین اسلامی و ملت و نظام مقدس اسلامی ایران اعلام نماید.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات، صمیمانه از آحاد مردم شریف استان، خانواده معزز و بزرگ بسیج حقوقدانان استان دعوت به عمل آورده تا با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن تجدید عهد با آرمان های انقلاب، امام راحل و مقام معظم رهبری فریاد آزادی خواهی و استکبارستیزی خود را در تمامی مناطق استان کردستان طنین انداز نمایند.

پژمان غفوری _ مسوول واحد تحقیق و پژوهش انجمن تخصصی اساتید حقوق بسیج حقوقدانان استان کردستان و استاد دانشگاه

.