شهدای عشایر پیش قراولان دفاع مردمی در دوران دفاع مقدس  به شمار می روند
شهدای عشایر پیش قراولان دفاع مردمی در دوران دفاع مقدس  به شمار می روند
آرمان تبریز-مديرکل امور عشاير استان آذربايجان شرقي از تجليل از مادران و همسران شهداي عشاير استان آذربايجان شرقي خبر داد.

آرمان تبریز-مدیرکل امور عشایر استان آذربایجان شرقی از تجلیل از مادران و همسران شهدای عشایر استان آذربایجان شرقی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز، دکتر سیدمحمدحسن آل هاشم در گفتگو با خبرنگاران با اعلام این مطلب گفت: همزمان با وفات حضرت ام‌البنین(س) و گرامیداشت مادران و همسران شهدا، به همت سپاه ناحیه شهرستان، کانون مرکزی خدمت رضوی، بنیاد شهید و امور ایثارگران، بسیج عشایری، حوزه بسیج خواهران و اداره کل امور عشایر استان، از مادران و همسران شهدای عشایر، شهید اصغر بیرامی از شهرستان اهر قشلاق هولان، و از شهرستان خداآفرین شهید ابراهیم امیرزاده قشلاق عنابلو، شهید اشرف حیدرپور قشلاق حسنعلی کدخدالو، شهید سلطانعلی صدیقی قشلاق قلی بیگلو و شهید ناصر عباسی قشلاق حسرتان تجلیل شدند.

مدیرکل امور عشایر استان با بیان اینکه این مراسم توسط مسئولان شهرستانی با حضور در منازل این عزیزان برگزار و به رسم یادبود، لوح تقدیر و هدایائی تقدیم این یزرگواران گردید خاطرنشان کرد: دیدار و تجلیل از خانواده‌های معظم شهداء و تکریم آنان مایه دلگرمی، قوت قلب و انگیزه مضاعف مسئولان برای خدمتگزاری بیشتر و شایسته به مردم و نظام اسلامی است.

وی با بیان اینکه اقتدار نظام اسلامی مدیون جانفشانی شهدا و ایثارگران است که به دور از هرگونه توقع و چشمداشت مادی، هستی خود را به پای انقلاب تقدیم کردند گفت: امروز بزرگترین مسئولیتی که بر دوش همه ما نهاده شده است، ادامه دادن راه شهیدان و قدردانی و همدردی با خانواده‌های معظم شهداست.

دکتر آل هاشم با بیان اینکه شهدای عشایر پیش قراولان دفاع مردمی در دوران دفاع مقدس  به شمار می روند افزود: بسیج عشایر جزو اولین نیروهایی بودند که در طول جنگ تحمیلی برای دفاع از این مرز و بوم به نبرد با دشمن شتافتند و در این مسیر هزاران شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی کردند.

گفتنی است در این دیدارها یاد و خاطره شهدای عشایر گرامی داشته شد و از صبر و استقامت مادران و همسران شهدای عشایر تقدیر شد.