جهادگران عزیز از ابتدای تاسیس سازمان جهادسازندگی هرچه در توان داشتند در طبق اخلاص نهادند
جهادگران عزیز از ابتدای تاسیس سازمان جهادسازندگی هرچه در توان داشتند در طبق اخلاص نهادند
آرمان تبریز-با برگزاری مراسمی در محل آسایشگاه جانبازان قطع نخاعی تبریزوبا حضور رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی و مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان آذربایجان شرقی احکام هم ترازی 14 نفراز فرماندهان مهندسی رزمی جنگ جهادسازندگی آذربایجان شرقی با عنوان فرمانده گردان مهندسی رزمی که به امضای مهندس محمود حجتی  وزیر محترم جهادکشاورزی رسیده است اعطا شد.

 

آرمان تبریز-با برگزاری مراسمی در محل آسایشگاه جانبازان قطع نخاعی تبریزوبا حضور رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی و مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان آذربایجان شرقی احکام هم ترازی ۱۴ نفراز فرماندهان مهندسی رزمی جنگ جهادسازندگی آذربایجان شرقی با عنوان فرمانده گردان مهندسی رزمی که به امضای مهندس محمود حجتی  وزیر محترم جهادکشاورزی رسیده است اعطا شد.

به گزارش خبرنگار ما از تبریز، مهندس اکبر فتحی در این مراسم با بیان اینکه جهادگران عزیز از ابتدای تاسیس سازمان جهادسازندگی هرچه در توان داشتند در طبق اخلاص نهادند گفت: جهادگران جهادسازندگی آذربایجان شرقی چه در آبادی و عمران روستاها و چه در زمان دوران ۸ ساله دفاع مقدس هرچه در توان داشتند در طبق اخلاص نهادند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان آذربایجان شرقی نیز در این مراسم گفت: بسی مایه خرسندی گردید که در مراسم اهداء احکام سرداران سنگرسازان بی سنگر حضور یابم و از نزدیک دیداری با ایثارگران عزیز داشته باشم.

سردار اصغر عباسقلی زاده اضافه کرد: زحمات جهادگران در دوران دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست و کسی اگر به چشم خود ندیده است نمی تواند به عمق ایثارگری آنان پی ببرد، ما آنطور که شایسته ایثارگران و شهداء باشد نتوانستیم به آنان و خانواده هایشان ارزش و بهاء دهیم.

وی گفت: جامعه و نسلهای بعدی باید بدانند که با چه زحماتی امنیت و آرامش کشور تامین شده است باید دست به دست هم جبران گذشته را بکنیم، ایثارگران و شهداء ثابت کرده اند که آرمانهای والای انقلاب را حفظ می کنند.

 وی ادامه داد: حضرت امام (ره) فرموده اند: زمین امتی وفادار تر از ملت ما به خود ندیده است مگر تعداد اندکی در صدر اسلام، نیروهای جهاد جزو نیروهای پر تلاش و کم توقع بودند و بدون اغراق تمام پیروزیهای جنگ مدیون جهادگران بود.

سردار عباسقلی زاده تاکید کرد: اجر و تلاش پشتیبانی کنندگان بیشتر از رزمندگان بود و آنان جهادگران در پشتیبانی جنگ بودند، ما قدردان و پشتیبان جهادگران هستیم.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان آذربایجان شرقی اظهار نمود: ما در نشر و انعکاس ایثارگریهای آنان تلاش می کنیم تا تاریخ ماندگار بی نظیر دفاع مقدس را چنانچه حضرت امام و مقام معظم رهبری نوید آن را داده اند و از احادیث بر می آید که این انقلاب زمینه ساز ظهور حضرت مهدی (عج) خواهد بود و ما انشاا… محضر آن حضرت را درک کرده و از سربازان ایشان خواهیم بود و در رکابش به شهادت خواهیم رسید.

لازم به ذکر است در پایان مراسم ضمن تقدیم احکام فرماندهی آقایان دکتر حسین همّتی، قدرت احمدزاده، ایوب ارشاد خواه، محمدعلی اکبرپور، اسداله حسین زاده اصل، مهندس اصغر راضی، ابوالفضل شریفی، دکتر مهندس مهدی شفیعی فر، یوسف شیخ زاده مرند، کریم صدیقیان، حسین مردانلو، فریدون موحدنیا، اصغر مهدی زاده سرابی، رحیم نور بخش به عنوان فرمانده گردان مهندسی رزمی،  لوح تقدیری از طرف رئیس سازمان جهادکشاورزی استان اهدا شد.

 

                                                                                                                                                                                                                                                                 

 

روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان