ابلاغ اعتبار ۲۱۷ میلیارد تومانی به پروژه‌های زیربنایی و بخش آب آذربایجان‌شرقی
ابلاغ اعتبار ۲۱۷ میلیارد تومانی به پروژه‌های زیربنایی و بخش آب آذربایجان‌شرقی
آرمان تبریز-رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی از ابلاغ اعتباری بالغ بر 217 میلیارد تومان به پروژه‌های زیربنائی و بخش آب استان خبر داد.

آرمان تبریز-رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی از ابلاغ اعتباری بالغ بر ۲۱۷ میلیارد تومان به پروژه‌های زیربنائی و بخش آب استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز، داوود بهبودی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: از رقم ۲۱۷ میلیارد تومانی اعتبارات زیرساختی و بخش آب اعتبارات قانون استفاده متوازن از امکانات کشور، مبلغ ۶۹ میلیارد تومان صرف پروژه‎های راه استان شامل احداث باند دوم بزرگراه سراب – بستان آباد، بزرگراه اهر- تبریز، جاده مرند- سه راهی ایواوغلی و بزرگراه صوفیان-سلماس می‌شود.
وی افزود: رقم ۴۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان برای تکمیل و ایجاد تصفیه‌خانه‎های فاضلاب تعدای از شهرک‌های صنعتی و شهرهای تبریز، هریس، هشترود و ملکان اختصاص می‌یابد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی سهم حوزه آب، کشاورزی و سدسازی استان را از این اعتبارات ۶۳ میلیارد تومان و شامل پروژه‌های آبرسانی به شهرستان‌های مرند و میانه و ساختمان آبیاری و زهکشی سدهای آیدوغموش، سهند، قلعه چای و سد پیغام چای اعلام کرد.
بهبودی همچنین خاطرنشان ساخت: برای تکمیل خطوط اول تا سوم قطار شهری تبریز نیز رقم ۴۳ میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.