گره واکسیناسیون در تبریز چگونه باز می شود؟
گره واکسیناسیون در تبریز چگونه باز می شود؟
آرمان تبریز-به دنبال تشکیل صف های طولانی در برخی مراکز واکسیناسیون، فرمانده سپاه عاشورا دقایقی قبل از مرکز "ساری زمی" بازدید کرد.

آرمان تبریز-به دنبال تشکیل صف های طولانی در برخی مراکز واکسیناسیون، فرمانده سپاه عاشورا دقایقی قبل از مرکز “ساری زمی” بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛سردار خرّم در این بازدید از افزایش مراکز واکسیناسیون از پنج مرکز به یازده مرکز خبر داد و گفت: برای کمبود واکسن نیز دیشب با دکتر رئیسی (معاون وزارت بهداشت) رایزنی های لازم را انجام داده ام و اولین محموله واکسن امروز به استان ارسال گردید.

برای رعایت حال ارباب رجوع، مقرر شد تدابیر لازم از جمله چینش سیصد صندلی صورت گیرد.باجه واکسیناسیون در این مرکز نیز دو برابر افزایش یابد.

مسئول تیم بسیج دانشجویی هم که مسئولیت واکسیناسیون این مرکز را بر عهده دارند، از رکورد واکسیناسیون خبر داده و گفت: بیشترین آمار واکسیناسیون شمالغرب را دارا هستیم و بطور متوسط روزانه سه هزار نفر را واکسینه میکنیم

گفتنی است با پیگیری فرمانده سپاه عاشورا مراکز جدید واکسیناسیون در شهرک اندیشه، فرودگاه و پارک شمیم پایداری راه اندازی خواهد شد تا روند واکسیناسیون شتاب بیشتری بخود گیرد.