پروژه های انسان محور و زیست محیطی از اولویت های منطقه۶ بوده است
پروژه های انسان محور و زیست محیطی از اولویت های منطقه۶ بوده است
آرمان تبریز-شهردار منطقه 6 تبریزگفت: پروژه هایی که احداث آنها تکمیل شده جزو پروژه های انسان محور و زیست محیطی منطقه محسوب می شود.

آرمان تبریز-شهردار منطقه ۶ تبریزگفت: پروژه هایی که احداث آنها تکمیل شده جزو پروژه های انسان محور و زیست محیطی منطقه محسوب می شود.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ حسین عالیباف عصر در مراسم بهره برداری از پروژه های منطقه ۶ شهرداری تبریز گفت: در مجموع برای ۹ پروژهای خدماتی عمرانی منطقه ۴۵۰ میلیارد ریال هزینه شده است.
او ضمن قدردانی از اعضای شورای شهر، شهردار تبریز و اهالی منطقه، ادامه داد: پروژه اصلی تعریض جاده آناخاتون به اسپیران بود که قبلا راه روستایی بوده بار ترافیکی بالا بود و تصادفات جرحی و جانی هم مشاهده می شد برای همین شهرداری برای خود تکلیف دانست که به خاطر جان همشهریان اقدام به تعریض این جاده کند و با اعتبار ۲۲ میلیارد تومان۲۱ دهنه پل در این جاده کار شده است و تلاش کردیم تا هر چه زودتر تمام کنیم که حتی یک تصادف هم کمتر شود.

شهردار منطقه شش تصریح کرد: پروژه های انسان محور و زیست محیطی است اولویت منطقه برای پروژه ها تعریف شده است.
عالیباف ایجاد مسیر دوچرخه، کانال رود و کانال ایلی سو را به طول ۹۰۰ متر، ساماندهی کوی های صنعتی و محلات الحاقی و مسیر ارتباطی شهرک شهید صیاد شیرازی به طول ۷۰۰ متر را از مهم ترین اقدامات اخیر منطقه شش برشمرد.