کسب رتبه اول در سطح کشور توسط هسته گزینش سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی در شاخص قانونمندی
کسب رتبه اول در سطح کشور توسط هسته گزینش سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی در شاخص قانونمندی
آرمان تبریز-هسته گزینش سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی در شاخص قانونمندی در میان هسته های گزینش وزارت جهادکشاورزی در ارزیابی عملکرد هسته های گزینش در مقطع زمانی سالهای 1397 لغایت 1399 رتبه اول را کسب نمود.

آرمان تبریز-هسته گزینش سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی در شاخص قانونمندی در میان هسته های گزینش وزارت جهادکشاورزی در ارزیابی عملکرد هسته های گزینش در مقطع زمانی سالهای ۱۳۹۷ لغایت ۱۳۹۹ رتبه اول را کسب نمود.

به گزارش خبرنگار ما در تبریزه؛دکتر شاهرخ شجری معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر جهادکشاورزی و دبیر هیأت مرکزی گزینش وزارت جهادکشاورزی با اهدای لوح تقدیری به مهندس حاج محمدحسین خانزاده مدیر هسته گزینش سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی آورده است:

به یاری خداوند متعال و به منظور ارزیابی عملکرد و ارج نهادن به زحمات همکاران، نظام جامع ارزیابی عملکرد هسته های گزینش وزارت جهادکشاورزی در مقطع زمانی سال های ۱۳۹۷ لغایت ۱۳۹۹ به طور کامل به اجرا درآمد.

براساس نتایج حاصله از ارزیابی انجام شده، آن هسته به عنوان رتبه اول در شاخص قانونمندی در میان سایر هسته های گزینش، شناخته شده که مایه مباهات و شکرگزاری است.

بدین وسیله، از زحمات بی دریغ و صادقانه شما و همکارانتان در راستای تحقق اهداف والای گزینش کشور، تشکر و قدردانی نموده، امید است با اتکال به خداوند متعال و تلاش و همت مضاعف جنابعالی و همکاران، بیش از پیش شاهد ارتقاء عملکرد در انجام مأموریت ها و وظایف محوله باشیم.